Osvita.ua Новини Українська делегація взяла участь у Всесвітньому форумі освіти - 2011
Українська делегація взяла участь у Всесвітньому форумі освіти - 2011

У форумі, який пройшов 10-12 січня у Лондоні, взяли участь 56 міністрів освіти, представники освітньої галузі з 78 країн світу, а також представники відомих компаній у сфері інформаційних технологій

Українська делегація взяла участь у Всесвітньому форумі освіти - 2011

Як повідомляє прес-служба Міносвіти, під час форуму українська делегація, на чолі з міністром освіти і науки, молоді та спорту України Дмитром Табачником, взяла участь у низці робочих зустрічей з представниками освітніх установ та керівниками освітніх відомств різних країн.

Проведено ряд переговорів з провідними фахівцями світових компаній, які спеціалізуються у сфері інформаційних технологій, розробці та інтеграції найсучасніших освітніх систем, зокрема, 10 січня Дмитро Табачник зустрівся з віце-президентом корпорації Intel (США) Джоном Девісом.

У контексті реалізації ініціативи Президента України щодо реформування національної системи освіти, зокрема, програм: "Один учень - один комп’ютер", "100 відсотків" (інформатизація системи середньої освіти), а також з огляду на те, що 2011 рік оголошено Президентом України роком освіти та інформаційного суспільства, робота делегації була спрямована, в першу чергу, на запозичення світового досвіду з питань реалізації освітніх проектів, ініціатив та нововведень, що користуються попитом серед світової освітньої спільноти, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інноваційних методів організації навчання.

Особлива увага приділялась саме інформаційно-технологічному забезпеченню освітньої галузі.

Одним з найактуальніших завдань роботи форуму стало визначення рівня готовності світової спільноти до значних змін в системі освіти, безпосередньо, у напрямку інформатизації освітніх процесів.

Про це свідчить і значна партнерська підтримка форуму збоку всесвітньовідомих ІТ-корпорацій. У власних доповідях міністри профільної галузі різних країн світу висловлювались з цього питання, обґрунтовуючи свої позиції прикладами з досвіду реформування та розвитку освітньої сфери.

Довідка:
Всесвітній форум освіти – 2011 отримав міжнародне визнання як форум міністрів освіти для обговорення освітніх та наукових нововведень. Організаторами форуму виступають промислова асоціація в галузі освіти Великої Британії (BESA) та Асоціація Британських постачальників обладнання у галузі освіти за підтримки Міністерства освіти і Міністерства закордонних справ Великої Британії та провідних освітніх організацій.

Глобальний характер форуму створює унікальну можливість для представників з усіх країн-учасниць обговорити проблеми в галузі освіти та економіки, обмінятися досвідом та створити основу для плідної подальшої співпраці.

Освіта.ua
18.01.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!