Кириленко хоче створити тимчасову слідчу комісію щодо діяльності Табачника

Партія "За Україну!" вимагає створення тимчасової слідчої комісії щодо діяльності Табачника, "спрямованої на знищення Києво-Могилянської академії"

Кириленко хоче створити тимчасову слідчу комісію щодо діяльності Табачника

Про це з парламентської трибуни заявив лідер партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко.

Він в черговий раз наголосив на необхідності відставки Дмитра Табачника з посади міністра.

В’ячеслав Кириленко підкреслив, що Табачник докладає максимум зусиль "для знищення гордості української освіти - Києво-Могилянської академії".

"Ця чергова українофобська та некомпетентна ініціатива Табачника викликає справедливе засудження в студентському середовищі", - зазначив В’ячеслав Кириленко.

Як відомо, 14 грудня голова партії "За Україну!" В’ячеслав Кириленко зареєстрував проект постанови "Про звернення до Президента України з пропозицією про припинення повноважень Табачника Д.В. на посаді міністра освіти і науки, молоді та спорту України".

Зокрема, проектом постанови пропонується "звернутися до Президента України з пропозицією у відповідності з пунктом 10 частини першої статті 106 Конституції України припинити повноваження Табачника Д.В. на посаді міністра освіти і науки, молоді та спорту України".

Як повідомлялося раніше, президент Національного університету "Києво-Могилянська академія" Сергій Квіт заявив, що Міністерство освіти та науки має намір урізати права цього вищого навчального закладу.

Освіта.ua
16.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
666
Начало есть. Теперь очередь за ВЫПУСКНИКАМИ академии!