Міносвіти отримало 460 кв. метрів на Хрещатику

Частина структурних підрозділів Міністерства освіти розміщуватиметься по вул. Хрещатик, 22 у м. Києві

Міносвіти отримало 460 кв. метрів на Хрещатику

Про це ідеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 01 листопада цього року, за підписом прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Зокрема, розпорядженням уряду погоджена пропозиція Міносвіти, щодо розміщення структурних підрозділів міністерства в приміщеннях загальною площею 460 кв. метрів у будинку по вул. Хрещатик, 22, у м. Києві.

Також, Фонду державного майна доручено забезпечити укладення з Міністерством освіти і науки договору оренди зазначених приміщень.

Освіта.ua
05.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петро
Сколько министров поменялось, а толку нет. Потому что на самом деле все решает аппарат. А аппарат - это коррупционеры, жены коррупционеров и жены олигархов. Больше на официальную министерскую зарплату никто работать не хочет. Так кому и зачем такое министерство нужно?
Учитель
Мене вже нічого не здивує. Але все ж хочу сказати : набридло спостерігати , що тебе ні в що не ставлять. Приниження йде зверху. Хай би міністерство краще добирало своїх керівників. Днями збирали кошти всім районом та містом для " привітання" завідуючого районним відділом освіти.Це щоб і на майбутнє памятали " червоний день календаря" - 11 листопада ?
UG
Разогнать их надо, а не давать им новые помещения для расширения. В частности, какие функции выполняет так называемая государственная инспекция, кроме сбора дани с учебных заведений? Все остальные ее функции дублируются другими государственными органами - ДАК, КРУ, прокуратура и т.п.