Спеціальності в коледжах: де шукати інформацію

Вступ.ОСВІТА.UA – сервіс для пошуку інформації про освітні програми фахового молодшого бакалавра

Спеціальності в коледжах: де шукати інформацію

Для зручного пошуку спеціальностей та умов вступу до коледжів України вступники можуть скористатись сайтом Інформаційної системи Вступ.ОСВІТА.UA.

На сайті розміщується інформація про всі діючі коледжі України, а також освітні програми, на які здійснюється прийом абітурієнтів для здобуття ступеня фахового молодшого бакалавра. Інформація включає дані про конкурсні предмети, строки навчання, ліцензійні обсяги, обсяги державного замовлення тощо.

Скориставшись сервісом пошуку спеціальностей у закладах фахової передвищої освіти, користувачі можуть знайти спеціальності за певними параметрами. Зокрема, сайт надає можливість шукати спеціальності за місцем розташування закладу освіти, за формою навчання та іншими параметрами.

Також, з метою забезпечення прозорості вступної кампанії та оперативного інформування вступників та їх батьків про конкурсну ситуацію, на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» у профілі кожного навчального закладу публікуються рейтингові списки абітурієнтів.

Рейтингові списки публікуються за кожною спеціальністю окремо у період, коли відбувається подання заяв про вступ до закладів фахової передвищої освіти та зарахування вступників.

У рейтингових списках зазначаються конкурсні бали, результати вступних іспитів та інша інформація, що необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про перебіг вступної кампанії.

ПОШУК СПЕЦІАЛЬНОСТей ФАХ. МОЛ. БАКАЛАВРА

Інформація про умови прийому та рейтингові списки на всіх спеціальностях отримується онлайн з Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО).

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
12.07.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Да в медколледжах опять аншлаг, медуниверситеты остались практичеси без контрактников, начнут с бюджетников драть три шкуры.