Проект умов прийому на фахового молодшого бакалавра

Розроблено проєкт Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році

Проект умов прийому на фахового молодшого бакалавра

Міністерство освіти пропонує до громадського обговорення проєкт Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році.

У серпні цього року набув чинності Закон України «Про фахову передвищу освіту», відповідно до якого у 2020 році відбудеться перший набір на навчання до закладів фахової передвищої освіти для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра.

На виконання цього закону Міністерством освіти і науки був розроблений проєкт Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році

Проєкт пропонується до обговорення. Пропозиції щодо умов прийому можна надсилати до 19 жовтня на поштову адресу shykova@mon.gov.ua.

Освіта.ua
20.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга Давиденко
поясніть будь ласк,а пункт (У разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25 відсотків)
239
Для Ольга Давиденко: що тут не зрозумілого. Якщо вступаєш через вступні іспити, то яку отримав оцінку, таку й маєш. А якщо замість вступних іспитів подаєш сертифікати ЗНО, то бал підвищується на 25%.
Коментувати
Александр
Уважаемые авторы проекта закона! Обратите внимание на норму для поступления выпускников на базе 11 классов, Вы опять предлагаете ввести экзамены, как альтернативу ЗНО. То-есть у кого есть деньги на взятки могут вообще не "заморачиваться" на подготовку к ЗНО, и опять "решать" проблемы с директорами и людьми работающими в приемных комиссиях. Имеем на лицо явный факт "коррупционной составляющей".
Олена
Куди з переліку зникло: 22 Охорона здоров’я 223 "Медсестринство", чому лише 221 "Стоматологія". Невже заклади фахової передвищої освіти не готуватимуть медичних сестер, фельдшерів?
Александр
Для Олена: Читайте внимательно, это перечень специальностей для которых поступление через обязательный творческий конкурс, в случае "Стоматология", это "Работа с пластичными материалами", то есть - лепка.
Коментувати
Колежанин
З кожною заміною керівництва Мон ситуація стає гіршою!! Правила прийому - це правила як не допустити молодь до освіти! Все роблять ,гади, на гірше!!