Хто може вступати на рівень молодшого спеціаліста?

Вступники, які мають право вступити для здобуття рівня молодшого спеціаліста в 2019 році

Хто може вступати на рівень молодшого спеціаліста?

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році приймаються:

  • особи, які здобули базову загальну середню освіту - для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за денною формою здобуття освіти одночасно із здобуттям повної загальної середньої освіти;
  • особи, які здобули повну загальну середню освіту;
  • особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника.

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за іншою спеціальністю приймаються особи, які здобули раніше такий освітньо- кваліфікаційний рівень чи ступінь вищої освіти або мають повну загальну середню освіту та здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь вищої освіти не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план.

На який курс приймаються вступники

У переважній більшості випадків вступники приймаються на навчання на перший курс.

Водночас, особи, які здобули повну загальну середню освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, можуть прийматись на другий (третій) курс або на перший курс (зі скороченим строком навчання).

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за іншою спеціальністю особи можуть вступати на другий або старші курси (перший курс, у тому числі зі скороченим строком навчання).

Прийом на навчання та конкурсні пропозиції

Прийом вступників на навчання проводиться на конкурсні пропозиції, які самостійно формує заклад освіти, що здійснює підготовку за освітньо- кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста відповідно до наявних ліцензій.

Особливості прийому в окремих випадках

Особливості прийому на навчання до вищих військових навчальних закладів (закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти визначаються правилами прийому до цих закладів вищої освіти (підрозділів), які розробляються згідно із законодавством.

Особливості прийому до закладів освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї після 01 січня 2019 року, визначаються наказом № 560.

Особливості прийому до навчальних закладів осіб, місцем проживання яких є територія проведення операції об’єднаних сил (на період її проведення) або які переселилися з неї після 01 січня 2019 року, визначаються наказом № 697.

Прийом вступників на навчання для здобуття освітньо- кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за спеціальністю 081 «Право» за кошти державного або регіонального бюджету в 2019 році не проводиться.

Складено на підставі Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році, затверджених наказом МОН № 1082 від 10 жовтня 2018 року.

 

Освіта.ua
21.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів