Документи для вступу в магістратуру в 2023 році

Перелік документів, необхідних абітурієнтові для вступу в магістратуру в 2023 році

Документи для вступу в магістратуру в 2023 році

Відповідно до Правил прийому на навчання до закладів вищої освіти, у 2023 році вступники в магістратуру подають заяви тільки в електронній формі.

Виняток становлять особи, які не можуть зареєструвати особистий електронний кабінет вступника:

 • у разі подання документів іноземцями та особами без громадянства, крім осіб з посвідкою про постійне проживання в Україні;
 • у разі подання іноземного документа про освіту;
 • у разі подання документа про раніше здобуту освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
 • у разі подання заяви на вступ до або після встановлених цим Порядком строків роботи електронних кабінетів вступників;
 • у разі неможливості зареєструвати особистий електронний кабінет вступника або подати заяву в електронному вигляді з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти.

Незалежно від форми подання заяви, вступнику в магістратуру необхідно мати обовʼязкові для вступу документи.

Копії зазначених нижче документів можуть завантажуватись до електронного кабінету вступника під час подання заяви до закладу освіти та мають подаватись до приймальної комісії у випадку зарахування на навчання.

Документи, необхідні для вступу на магістра

 • Документ, що посвідчує особу.
 • Екзаменаційний листок, що був отриманий під час реєстрації на ЄВІ / ЄФВВ.
 • Військово-обліковий документ (для військовозобов’язаних – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, а для призовників – посвідчення про приписку до призовних дільниць).
 • Документ (державного зразка) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, якщо інформація про нього не зберігається в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.
 • Документи, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, інформація про які доступна в державних реєстрах.
 • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 × 4 см (до 1 Мб у форматі jpg).

Заклади вищої освіти у своїх правилах прийому можуть встановити додатковий перелік документів, якщо це викликано особливостями вступу на певну спеціальність чи конкурсну пропозицію.

Якщо з об’єктивних причин документ про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень відсутній, може подаватись довідка державного підприємства «Інфоресурс» про його здобуття, зокрема без подання додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.

Копії документів, окрім документа, що посвідчує особу, та військовооблікового документа, засвідчує за оригіналами приймальна комісія закладу вищої освіти, до якого вони подаються. Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.

Під час прийняття на навчання осіб, які подають документ про здобутий за кордоном ступінь (рівень) освіти (далі - Документ), обов’язковою є процедура визнання і встановлення еквівалентності Документа, що здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2015 року № 504 «Деякі питання визнання в Україні іноземних документів про освіту», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 травня 2015 року за № 614/27059.

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Для отримання важливої інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
10.07.2023

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Аліта
Доброго дня. Питання стосується вступу на Магістратуру на базі вищої другої освіти. Не можу зрозуміти алгоритм дій. Казали подати заяву до вступу в електронному кабінеті вступника та потім здати вступні випробування. Але заклад відмовив у звʼязку з тим, що немає вступних випробувань. І як діяти далі?
Марія
Для Аліта: на вступні випробування треба було також реєструватися в електронному кабінеті ще до подачі заяв
Коментувати
Юра
Доброго дня! Чи дійсний даний документ станом на сьогодні - Про деякі особливості зарахування вступників Лист МОН № 1/8709-22 від 02.08.22 року. І чи можна на нього посилатись при вступі? Дякую!
Тетяна Кузнецова
Якщо студента рекомендовано для зарахування на бюджет до магістратури, а він знаходиться за кордоном, так як за місцем проживання ведуться бойові дії, чи можливе зарахування без подачі оригіналів документів?
Галина
Для Тетяна Кузнецова: За місцем проживання? А за місцем розташування навчального закладу теж?
Тетяна Кузнецова
Здається, ви не зрозуміли суті мого питання.
Галина
Для Тетяна Кузнецова: чому ж не зрозуміла. Студент виїхав закордон, оскільки там де він проживав ведуться бойові дії. Зараз він вступив у магістратуру. Виші навіть ті, які знаходяться на окупованих територіях, переїхали на підконтрольну територію, бде бойові дії не ведуться. Тож він може сміливо приїхати в місце де знаходиться виш (наприклад в Тернопіль), здати документи на затахування, і у виші йому, як ВПО нададуть гуртожиток.
Коментувати
Сергій
Чи дають відстрочку для вступу абітурієнтам на магістратуру? Чи можуть призивати у воєнкомат,дпвати повістку? Як вступати?
Дмитро
Для Сергій: Неформально , мені повістку вручили, але дату, щоб з’явиться в військомат вписали 1 жовтня. ( Я в цьому році закінчив бакалавра, ходив в військомат підписував обхідний лист)
alex baker
На маг. дають відстрочку, питав у військоматі
Светлана
В каких городах такие лояльные для будущих магистров военкоматы?
Коментувати
Марія
Доброго дня, а якщо загубився документ сертифікат ЄВІ, чи можливе якесь вирішення цієї проблеми?
Леся
Для Марія: повинна бути можливість отримати копію. Можливо, в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. А, можливо, в Центрах оцінювання якості освіти, де раніше здавали.
Коментувати
Вступник 2021
для отримання податкової знижки довідку про заробітну плату треба за 2020 чи 2021?
Оксана
Для Вступник 2021: В этом году вы сможете получить скидку за предыдущий год обучения , 2020 . Соответственно и справка вам нужна за 2020 год. https://banker.ua/nalogovaya-skidka-na-obuchenie/
Коментувати
Андрей
Можно ли при подаче оригиналов в приемную комиссию предъявить копию приписного(оригинал забрала военная кафедра для присвоения звания)?
Дацюк Григорій
Як подати декілька заяв у різні вузи, якщо ЄФВВ проводиться у всіх вузах в один і той же час?
Дмитро Пушняк
Для Дацюк Григорій: Нажаль, це неможливо
Леся
Але цьогоріч ЄВІ ж нема. А є тести компетентностей+фахове. Тести здавати можна будь-де. Я здаю у себе в місцевому вузі, хоча буду вступати у Київ. А от щодо фахового іспиту, то раніше теж можна було здавати будь-де. Зараз не знаю. Краще уточнити в найближчій приймалці.
Коментувати