МТНК-2022: як розрахувати бал тесту навчальних компетентностей

Тестовий бал МТНК обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

МТНК-2022: як розрахувати бал тесту навчальних компетентностей

Визначення результатів магістерського тесту навчальних компетентностей здійснюється у два етапи.

На першому етапі визначається тестовий бал учасника МТНК (максимум – 33 бали).

На другому етапі на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника  магістерського тесту навчальних компетентностей за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до магістратури у заклади вищої освіти України.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання на заповнення пропусків у мікротексті (№1–10). У завданні запропоновано доповнити речення в мікротексті словосполученнями чи словами з наведених варіантів. Завдання вважають виконаним, якщо учасник тестування вибрав, позначив відповідь, а також підтвердив свій вибір

Завдання на заповнення пропусків оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь або відповіді на завдання не надано.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№11–33). Завдання має основу та чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник тестування вибрав, позначив відповідь, а також підтвердив свій вибір

Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник МТНК, правильно виконавши всі завдання магістерського тесту навчальних компетентностей, – 33.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника магістерського тесту навчальних компетентностей за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату МТНК особи серед результатів інших учасників магістерського тесту навчальних компетентностей.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднена у Додатку 6 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році.

Для отримання результатів учаснику достатньо буде набрати хоча б 1 тестовий бал.

Переведення тестових балів МТНК

Тестовий бал

Бал за шкалою 100-200

1

100

2

108

3

115

4

120

5

125

6

129

7

132

8

135

9

138

10

140

11

142

12

144

13

146

14

147

15

148

16

149

17

150

18

151

19

152

20

153

21

155

22

157

23

159

24

162

25

165

26

168

27

171

28

175

29

179

30

183

31

188

32

194

33

200

 

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
09.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Публій Сірий
А коли можна буде подивитися правильні відповіді з тестів? Та може якісь пояснення?
Катя
В мене запитання до одного із завдань демонстраційного тесту. А саме - силогістика. Завдання: Публій Сір: Дружба завжди корисна. Яке з наведених нижче тверджень є запереченням твердження Публія Сіра? Варіанти відповіді: А) Дружба інколи не корисна Б) Ворожнеча ніколи не корисна В) Ворожнеча завжди корисна Г) Дружба завжди не корисна Заявлено, наче правильною відповіддю є варіант "А". Виникає запитання: чому поміняна модальність "завжди" на "інколи"? Засновок НЕ збігається із висновком, який начебто є правильним, згідно демонстраційного тесту. Якщо темпоральна модальність змінилась, то конкретно в цьому висновку "правильна" відповідь стосуватиметься абсолютно іншого судження. Правильною мала би відповідь "Г". Ось як це виглядало би формальною мовою: А є Б А не є Б
Дмитро Бугера
Для Катя: Цілком логічно, що відповідь А правильна. Відповідь Б і В очевидна дурня. А Г - пастка. Якби у відповіді Г було б "Дружба не завжди корисна", а відповідь А - без змін, то було би завдання не валідним. Також можна поставити запитання "Коли дружба не корисна?" Очевидно, що тоді, коли вона корислива/несправжня. Відповідно "Дружба інколи не корисна" буде правильною.
Коментувати
Інна
Чому так дивно зберігались відповіді, натискала зберегти, а кнопка й далі активна і так з половиною. Тобто, по завершенні не всі відповіді збереглись? І чи можна подавати апеляцію? Сумніваюся в об’єктивності оцінювання
Надія
дійсно цього разу тести були важкі, не знаю жодної людини яка б набрала навіть 25 і вище. Але питання: чи дійсно в резутатах будуть такі ж бали як і в таблиці, чи вони якимось чином будуть корегуватись?
Володимир
Підкажіть будь ласка, скільки балів потрібно набрати щоб пуступити на магістратуру, і чи взагалі є якийсь прохідний бал ?
Оксана
Для Володимир: Необхідно набрати 100 балів, тобто відповісти на 1 питання правильно
Марта
Це правда?
Коментувати
Таня
Чому такий дивний діапазон? Якщо в тебе 19 балів- це 152, якшо 20-153, тобто різниця 1 бал, але якщо в тебе 32-194, а 33-200, то різниця аж ) балів.
Критик
Для Таня: враховується кількість людей, які набрали однакову кількість балів.
Оксана
Для Таня: Дійсно дуже тупа таблиця переведення балів: 1- 100 балів, а 2- 108, проте в середині таблиці різниця в 1 бал(
Коментувати
Анастасія
Як дізнатись, що тест завершився та відповідь збереглася, якщо під час натискання "завершити тест" ліг сервер?
Денис Дробязко
Сьогодні під час МТНК в 2 зміну (15:00) ліг сервер на 15 хвилин і після цього почав не зрозуміло зберігати відповіді, тобі пише, що відповідь збережена, але на ділі далі активна кнопка "Зберегти відповідь". Відповідно по завершенні тесту не всі відповіді збереглись, бо виставило максимально низькі оцінки яких жодним чином не може бути. Як перевірити всі свої відповіді збережені та правильні, щоб це був об’єктивний тест і як подати апеляцію зараз можна,а сайті Освіта.юа вказано, що за 2022 рік апеляції не подаються?
Іван
Для Денис Дробязко: усюди, де під питанням було "відповідь збережено" зараховуються, перед завершеням тесту треба було перевірити цей момент, а а бали занизькі були і зранку, одиниці дотягували до 15
Роман
Просто дивно, що в одних завданнях кнопка "зберегти відповідь" тухла після натискання, а в інших ні. Є взагалі припущення, що половина відповідей не зарахувалася, хоча усюди натискав "зберегти відповідь"
Катя
Аналогічно так само було, було сказано що відповідь можна змінити, але під деякими питаннями пунктик зберегти відповідь зникав, а в деяких питаннях взагалі не зберігалося і ніякого "відповідь збережена" не було, воно просто зникало і все..
Коментувати
Макс
Якісь питання запутані, проте в роблячи їх в 1:00 ночі, зробив тільки 4 помилки і то в Послідовності музеїв і в тих медалях ....
Максим
Будь-ласка, залиште прохідній бал з ТЗНПК на рівні 2020 року - 10 балів. У цьому році ЗНО було важким. До того ж фактори та обмеження мали місце бути. Сподіваюсь, МОН почує студентську громаду! Вельми дякую.