ЄФВВ-2021: як розрахувати бал з права

Тестовий бал ЄФВВ з права обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЄФВВ-2021: як розрахувати бал з права

Визначення результатів єдиного фахового вступного випробування з права здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника ЄФВВ (максимум – 100 балів). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника єдиного вступного іспиту за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до магістратури у заклади вищої освіти України.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Тест єдиного фахового вступного випробування з права включає 100 завдань з вибором однієї правильної відповіді. Завдання має основу та чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного фахового вступного випробування вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЄФВВ, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з права, – 100.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 13 липня 2021 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з права.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з права. Учасники ЄФВВ, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2020 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 100 балів):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

Освіта.ua
04.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Максим
Пожалуйста, хотя бы не повышайте порог по логике и оставьте 10. Не топите людей. Услышьте студенческую громаду!
Для Максим:
Якраз з логіки пороговий бал потрібно піднімати, бо навіщо потрібні ю(ду)ристи, які не вміють мислити.
Коментувати
Максим
Полностью поддерживаю пост Светланы Георгиевны. Дайте детям возможность поступить в магистратуру. Учитывая как дети учились 2 года дистанционно, могли бы снизить проходные баллы по праву и тем более логике. А те кто идёт на контрактной основе вообще должны проходить без таких испытаний.
Андрій
Для Максим: З права не може бути нижче 28(29) Оскільки є дискваліфіковані питання. Не можна давати прохідний бал на тестові завдання з 4 варіантами відповіді на рівнінижче 25%. В такому разі тест повністю втрачає свій зміст
Коментувати
Світлана Георгіївна
Тест з ЕФВВ в магістратуру!!!Серце крається, сльози душать, як наші діти БОРЯТЬСЯ, щоб вступити в магістратуру Правознавство. Звертаються до МОН, подають петицію президенту, залучають ЗМІ. Головне питання- 1.Знизити по максимуму Прохідний поріг(логіка та право) 2.Анулювати ряд питань, які не відповідають рівню бакалавра та які мають помилкові відповіді. Діти не винні, що змушені були писати в масках в такій жарі понад 30град, без перерви понад 3-х годин.Не мали змогу готуватися по людськи. Ви навмисно ціми надзвичайно складними тестами з ЕФВВ плануєте скоротити кіл-сть студентів, та штовхаєте їх до виїзду за кордон. Не робіть злочину проти наших дітей. Дайте змогу дітям пройти та вчитися в магістратурі!!!
Влад
Для Світлана Георгіївна: Криша нікому не поїхала?Хто мішав по людськи підготуватися?3 місяця карантину, сиди дома і вчись, я чомусь прохідний 2 рази набрав, і не нию. Дуже радий що цього року відсіяли всяких поварів і художників які люблять приходити на зно з права і вгадувати, і просто недоумків які 4 роки пили пиво і ходили по дискотеках. Вот краще хай така молодь і їде собі спокійно на клубніку потім, ніж буде тинятись потім в державних органах і херньою займатись
Коментувати