ЄВІ-2021: як розрахувати бал з німецької мови

Тестовий бал ЄВІ з німецької мови обчислюється як арифметична сума всіх набраних балів за кожне виконане завдання тесту

ЄВІ-2021: як розрахувати бал з німецької мови

Визначення результатів єдиного вступного іспиту з німецької мови здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника єдиного вступного іспиту (максимум – 42 бали). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника єдиного вступного іспиту за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до магістратури у заклади вищої освіти України.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ

Завдання на встановлення відповідності. (Завдання №1–5 та №11–16). У завданнях запропоновано дібрати заголовки до текстів / частин текстів з наведених варіантів; твердження / ситуації до оголошень / текстів; запитання до відповідей або відповіді до запитань. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного вступного іспиту встановив відповідність і позначив варіант відповіді в бланку відповідей В.

Завдання на встановлення відповідності оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильно встановлену відповідність; 0 балів, якщо правильної відповідності не встановлено, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді. (Завдання №6–10). Завдання має основу та чотири варіанти відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного вступного іспиту вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей В.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання на заповнення пропусків у тексті. (Завдання №17–22, Завдання №23–32 та Завдання №33–42). У завданнях запропоновано доповнити абзаци / речення в тексті реченнями / частинами речень, словосполученнями / словами з наведених варіантів. Завдання вважають виконаним, якщо учасник єдиного вступного іспиту вибрав і позначив варіант відповіді в бланку відповідей В.

Завдання на заповнення пропусків у тексті оцінюють в 0 або 1 бал: 1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЄВІ, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з німецької мови, – 42.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ РЕЙТИНГОВИЙ БАЛ

Для отримання результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Таблиця переведення тестових балів у рейтингову шкалу від 100 до 200 балів оприлюднюється Українським центром оцінювання (УЦОЯО) тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування та визначення порогового бала «склав / не склав».

Таблиця переведення тестових балів має бути оприлюднена не пізніше 13 липня 2021 року. Зазначена шкала є рейтинговою, оскільки вказує на місце результату зовнішнього незалежного оцінювання особи серед результатів інших учасників тестування з німецької мови.

При розрахунку зазначеної шкали не будуть братися до уваги результати учасників тестування, які не подолали пороговий тестовий бал за результатами тестування. Пороговий бал визначають групи експертів, які аналізують фактичне виконання тестових завдань учасниками тестування та на підставі цього аналізу встановлюють кількість тестових балів, що визначають пороговий тестовий бал з німецької мови. Учасники ЄВІ, які не подолають визначений пороговий тестовий бал, вважатимуться такими, хто не склав тест.

Слід зазначити, що визначення рейтингової оцінки за таблицями переведення тестових балів минулих років буде неточним. Рейтинговий бал може суттєво відрізнятися враховуючи різні рівні тестів та різні фактичні результати виконання тесту учасниками тестування. Таблиці переведення тестових балів минулих років ви можете подивитись за наступним посиланням.

ОРІЄНТОВНИЙ РОЗРАХУНОК БАЛА ЗА ШКАЛОЮ 2020 РОКУ

Для отримання орієнтовного значення власного рейтингового бала за шкалою 100-200 балів уведіть свій тестовий бал у поле нижче (максимум 42 бали):

 
Введіть свій тестовий бал:

 

 

 

 

Освіта.ua
06.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сірчана
Дурість- хвороба заразна!! Читаю в соцмережах , що освіта повинна бути обовязково платною?? Чи з розуму посходили!!! Освіта - Це ж конституційне право…; невже не бачите, що Євросоюз для своіх громадян і вища освіта безкоштовна. А нам дибіли треба??
Галина
Для Сірчана: знаєте в чому різниця між ними і нами? В Європі дибіли по дипром про вищу освіту не пхаються. А в нас всі ті, хто не тягне навіть шкільну програму, і мали б встипати не далі нвж у пту, хочуть диплом магістра. Ось їм і потрідна платна освіта, бо на бюджет вступити їм не дає ЗНО
Коментувати
Черкаси
Вірізаючи через єві п‘ятий курс ми знищуємо інженера, повноцінного вчителя, діємо проти власноі економіки, соціогуманітарноі сфери, оборонноздатності…
Марченко Б.
Повна дупня— навіщо головним предметом для ливарника чи зварювальника , агронома чи харчовика іноземна? Чого в Польщі цього немає. Іноземну вчити слід в школі, а не на четвертому курсі бакалаврату… А хто ж це робить, навіщо? Щоб зумисне скоротити кількість фахівців , на шкоду Украіні. Де ж СБУ??? Мон ? Уряд??
Светлана
Для Марченко Б.: теж вважаю дивним, що при вступі здається іноземна. Може б краще психологію було б здавати? Адже психічно врівноважені люди - це краще, ніж поліглоти.
Сергій
Як психічна врівноваженість зв’язана з психологією? Почитайте освітній стандарт на магістра, і тоді зрозумієте для чого англійська.
989
Для Марченко Б.: а навіщо ливарнику, агроному чи харчовику диплом магістра? Він що з дипломом бакалавра працювати не може?
Коментувати
Прохідний 8
Зробіть прохідний бал 7. Не всі добре знають іноземну мову, і не на всі спеціальності вона потрібна. Як для мене то вона потрібна людям просто у спілкуванні, а не у навчанні!
Олександра
Покладіть пороговий бал 7, не всім ж обов’язкова німецька мова. Я свою спеціальність дуже добре знаю, а німецька ну не йде ніяк. І без магістратури тепер нікуди, того ж року не було такого, чому ж тепер таке не повезло