Завдання та відповіді на тест ЄФВВ в магістратуру з права 2020 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання в магістратуру з права 2020 року

Завдання та відповіді на тест ЄФВВ в магістратуру з права 2020 року

Освіта.ua
06.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
dislike
Відповідь на запитання 25 є сумнівною, оскільки не означено, що ’всі чотири іноземні мови’ - це саме перераховані у запитанні англійська, німецька, китайська та японська. Будь-який притомний юрист без проблем доведе, нелогічність такого висновку. Яке з наведених нижче тверджень логічно випливає з тверджень декана? А Жоден зі студентів не вивчає одночасно всі чотири іноземні мови.
ПОРОГОВІ
https://testportal.gov.ua/rezultaty-yefvv-vstanovleno-porogovi-baly-sklav-ne-sklav/ ПОРОГОВІ БАЛИ ЗГІДНО МОН
Весник
Поріг з права 30 (разом з попередніми виходить 6 дискваліфікованих), тзнпк поріг 10
Тоже студент
Для Весник: звідки інформація? Чи це вам такий низький поріг захотілося?
Весник
https://t.me/joinchat/FycWMBQJwvoV_IfgOx-wtQ Група в телеграмі студентів, які подавали апеляції та зв’язувались з представниками влади, інформацію щодо порога дав Олександр Пижов та Юлія Гришина. Додаткова інформація в цій групі.
Весник
Офіційна інформація на сайті МОН буде завтра зранку.
Коментувати
ДЕБАЛ???
Коли вони нарешті вже встановлять той клятий прохідний бал з ЄФВВ??? Скільки можна чекати, скоро результатів дедлайн має бути а вони поріг не можуть визначити (Д е б а л??)
Студент
Так хотілось би прояснити ,бачив багато коментарів що ті хто жалуються і тд не готувалися і тупі ,може хватить люди які не здали і так знали що не здадуть з мого оточення багато таких, я наприклад готувався ,пройшов курс підготовки по книжці спеціальній, пройшов величезну кількість тестів ,но коли я відкрив тест я був шокований це був реально мотлох і Якшо ви говорите що всі були рівні так і було якраз таки люди так і показують свою рівність ,бо це не нормально до того потрібно йти поступово а не коли зразу 60 а то і 70 відсотків тесту практикум ,а ви просто показуюте свій цинізм і егоїзм бо вважаєте себе розумнішими ,хоча не розумієте що чим нижчий прохідний тим більше ваш наступний бал
По книжці
Для Студент: извините, но вам нужно пройти тест по укр.языку. И вопрос не в ошибках. Хотя и в них тоже. Вы не можете элементарно изложить мысль. Хотя нет... одна мысль есть: "...я наприклад готувався ,пройшов курс підготовки по книжці спеціальній,"..."по книжці", - это жесть.
Тоже студент
Ну хоть кто то может внятно объяснить что вас так шокировало, что вся ваша подготовка "по книжці" разом улетучилась? Мне не надо "выше" - меня мой заслуженный вполне устроит, мне надо что бы учились со мной те кто понимает суть права и знает зачем это ему, а не так что 4 года люди элементарных понятий, норм и даже самых распространенных аббревиатур не могут выучить, но в магистратуру пруться и требуют либо радикально снизить порог, либо отменить его вовсе
Коментувати
Дан
Скажіть будь ласка, дискваліфіковані питання будуть зараховуватись всім учасникам ЗНО як правильні?
Валерий
Для Дан: как правило, эти вопросы засчитываются как правильные.
Коментувати
Студент юрист
Звертаюся до МОН коли будете ухвалювати будь яке рішення в понеділок не забутьте і про тих студентів хто здали, тому що готувалися, а не тикали. Чи нам також готувати петицію? Поставте об’єктивний пороговий бал, врахувавши і умови цьогорічні і складність тестів. Сподіваюся на розумне рішення без тиску політичних сил і ректорів університетів. Вважаю так само що тести були цього року важкі і так є помилки, але вони суттєво не впливають. На наступний рік потрібно це врахувати. Просто смішно споглядати над тими хто шукає якісь помилки для того щоб знівелювати взагалі зно з права, захистити студентів які не здали, і дати надалі в майбутньому дорогу юристам які вважають що вони розумні бо мають гроші.
ЧНУ
Для Студент юрист: повністю підтримую. Хтось зміг здати в тих самих жахливих умовах, ті самі тести. Взагалі не розумію чому замість того, як що вони дійсно знайшли помилки або питання з кількома варіантами відповідей, замість того щоб вимагати їх дискваліфікації вони вимагають знизити поріг до 10 - 20 (!) балів або взагалі його відмінити. Мовляв подумайте про дітей, "чужих дітей не буває", принижують людей та розповідають казки про те, що всі хто набрав більше 40 балів купили відповіді. Це у російськомовній версії сайту. Людей, які виступають проти цього вони називають "біомусором"
Для ЧНУ
Нарушение прав проведения уже можно считать допустимым для снижения бала. Или ты считаешь что они могут понапихивать любые задания в тесты а потом просто их дисквалифицировать если студентам что-то не понравилось? А может изначально надо лучше проверять тесты перед тем как давать студентам чтобы не пришлось их дисквалийицировать? А почем кажды год повышают проходной бал? Насчет этого почему-то вы не выступаете но как только студенты хотят понизить бал например как 2018 то они тупые и плохо сдали. Вы биомусор потому что хотите просто убрать конкуренцию на места в университетах и вам все равно что кому не хватило пары балов вот и отношение к вам соответсвующее
Коментувати
V.S.
Обещали сегодня 10 июля сказать пороговый бал по праву и.? Уже нервы не выдерживают !!! Ждать 14 июля официальные результаты ? Зашибись...
Локі
Для V.S.: через апеляцію визначення порогу склав/не склав переноситься на понеділок.
Коментувати
Ірина
Вчора в цей час уже було відомо про пороговий бал по ЄВІ, а по ЄФВВ напевно йде серйозна дискусія))
Antony Greg Hummer
в 2018 году проходной балл был 30, при том что задания были проще http://osvita.ua/master/master-zno/rez-master/61605/
Antony Greg Hummer
Право. Результати ЗНО в магістратуру 2018 року Дата проведення — 13 липня 2018 року. Дата оголошення результатів — 21 липня 2018 року. Кількість завдань тесту — 100 Максимальна кількість тестових балів — 100 балів. Максимальний рейтинговий бал — 200 балів. Час, відведений на виконання тесту — 125 хвилин. Пороговий бал «склав/не склав» — 30 балів.
Валерий
Встановлено пороговий бал ЄВІ. 8 липня на спільному засіданні члени предметних фахових комісій з усіх іноземних мов після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту, що відповідає 10 тестовим балам. Результати вступних випробувань за шкалою 100–200 будуть завантажені на інформаційні сторінки «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» до 15 липня. https://testportal.gov.ua/rezultaty-yevi-vstanovleno-porogovi-baly-sklav-ne-sklav/
Артем
Для Валерий: Краще б зробили щоб сертифікат ЄВІ, діяв не один рік, як по зно, що сертифікатом можна скористуватися протягом 3-х років, а ЄВІ тільки 1, це абсурд.
Коментувати
Анатолій
Логіка і право здавалися в один день і практично без перерви. Тобто два зно разом. Цікаво чи це передбачено по нормах якщо вони взагалі є?
Antony Greg Hummer
Поддержите петицию Підтримайте петицію Support the petition https://petition.president.gov.ua/petition/100550 Від неї залежить доля багатьох!!
Ірина
Для Antony Greg Hummer: чому петицію по ЄВІ не робите? Насправді право і логіка були складні лиш за змістом, хто вчився той здав би? Якась не справедливість. Тому, що фахові, які ви маєте знати добре, бо вчили 4 роки - пишете петиції, а ЄВІ які 2 курси- ні. Що вам то право таке складне? Для юристів? Тоді вам бакалавра достатньо.
Саша
Эта петиция перекличка лузеров которые не смогли набрать хотя бы 45-50. Логически: для рассмотрения петиции необходимо 25 тысяч подписей, а сдавали 15,2 тысячи и не все такие тупые. Идём дальше, что снижать если порог ещё не определен? Вы ж вроде на юридическом учились должны понимать что событие которое вы хотите изменить ещё не наступило, может всех кто не набрал пороговый сразу в аспирантуру зачислять? Вы ж мегамозги вам магистратура ни к чему
Бакалавр
Каждый год подобные петиции - результата ноль. Лучше массово обращаться в МОН с заявлениями о спорных вопросах и выяснять почему программа утверждённая МОН для бакалаврата не соответствует требованиям для поступления в магистратуру
Коментувати
Antony Greg Hummer
Для Александр Яворский: Якщо говорити про мінімальну кількість тестових балів, які за виконання завдань певного блоку може отримати вступник з мінімально допустимим рівнем фахової компетентності (поріг «склав/не склав»), то цей поріг встановлюється щороку індивідуально до кожного з блоків ЄФВВ. Так, в цьому році буде враховано підвищену складність тестових завдань.. Это вселяет небольшую надежду на то, что все-таки минимальный порог снизят. Будем надеяться и ждать!
Александр Яворский
Для Antony Greg Hummer: У наведеному мною повідомленні також казали, що врахують певні негативні чинники. Але мене вразив сам факт того, що фактично нівельовано освітню програму вишів, а відтак чотрири роки навчання фатично є лише формальністю яка спрямована виключно на отримання доступу до ЄФВВ, ТЗНПК та ЄВІ.
Александр Яворский
Для Antony Greg Hummer: І готуватись до цього треба окремо!!!
Antony Greg Hummer
Згоден, він сам все не радий, мабуть, що обмовився про це. Як сказав чиновник: "Ступені вищої освіти бакалавра та магістра сьогодні незалежні один від одного." Дуже цікава і водночас не зовсім зрозуміла теза.
Коментувати
Александр Яворский
Добрий день. Прочитав статтю https://sud.ua/ru/news/publication/173172-u-mon-vidpovili-na-narikannya-studentiv-pravnikiv-stosovno-zno і майже все стало на своє місце крім одного. Як вказує державнийо експерт Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України "вони (студенти) виконували освітню програму бакалаврату, яка не стосується ЄФВВ", тобто будь-які нарікання студентів на сскладність недоречні. Але ж навіщо тоді виші, якщо по суті екзамен грнутується не на здобутих протягом навчання знаннях, а взагалі на іншій прогарамі? Чи не обмежує тоді встановлений порядок здобуття вищої освіти в уніврситетах право на доступ до неї через призму необхідності проходження у цей час іншої освітньої програми?
Студент
Для Александр Яворский: после прочтения этой статьи появилось пару вопросов: 1. зачем бакалаврат если этих знаний не достаточно для поступления в магистратуру? 2. Если бакалаврат и магистратура не связаны почему я не могу сразу поступить в магистратуру? Высшее образование в сфере права без степени магистра ничего не стоит, отменяйте тогда бакалаврат для юристов и сразу готовьте магистров
Antony Greg Hummer
согласен, куда бакалаврам тогда? как говорит Олександра Пижов: в цьому році програмою ЄФВВ було збільшено кількість завдань із вищими когнітивними рівнями.. Это конечно хорошо, но чтобы разобраться в предлагаемых ситуациях, "які розробляються викладачами (професорами, доцентами) юридичних факультетів з усієї України", человеку не имеющему практики, а тем более людям поступающих по перекрестному вступления, решившим поменять специальность - это конечно сложно, особенно если человек старается и хочет разобраться в этом, для этого и нужна магистратура. А иначе зачем тогда идти учиться, если ты и без магистратуры может все тесты решить? Это уровень выпускного экзамена магистра или же экзамен на адвоката, но никак не вступительный. Снижать надо балл до 28.
Коментувати
Владислав
Знизьте поріг!!! Цього року завдання набагато важчі ніж минулого року. Навіщо для бакалаврів давати такі важкі завдання? Такі завдання підійдуть для тих, хто хоче працювати суддею або адвокатом, але ніяк не для бакалавра.
Андреев Андрей Антонович
Добрий день. Я не маю базової вищої юридичної освіти. Вирішив спробувати здати зно. Право я знаю не на високому рівні, але думав здам зно та за час навчання в магістратурі заповню пробіли в знаннях, це ж для цього певно и вигадали перехресний вступ, щоб людина мали змогу перекваліфікуватися, або підвищити кваліфікацію, для бакалаврів права, на приклад. Завдання такого високого рівня ніхто не очікував. Навіть практикуючі юристи. Вважаю необхідним знизити прохідний мінімум до 28-30 балів за зно з права. Треба сказати ще про умови здачі, а це температура +34, маски на обличчях від яких люди задихалися просто. А найголовніше це те, що два тести об’єднали в один екзамен. Хотілося б дізнатися чи зможуть шановні пани, що підбирали питання 3.5 часи поспіль сидіти і в таких умовах відповідати на них. Підптримаємо петиціб президенту.
Марина
Для Андреев Андрей Антонович: Згодна, справедливим буде поріг до 30.
Коментувати
Аня
https://petition.president.gov.ua/petition/100550 Проголосуйте пожалуйста. Каждому из нас нужно место в магистратуре!!!
Ангеліна
Для Аня: напишіть таку петицію по ЄВІ, тоді підпишу цю, і думаю таких більше.
Саша
Надеюсь порог будет не меньше сорока, в идеале конечно 70-75. Но надеюсь со временем так и будет. Нечего выдавать дипломы недоучкам
Саша Долбоеб
Иди в зад, конченное тупоголовое животное
Коментувати
Аня
Поставьте плюсики хто сдал выше 26 и минусики хто сдал ниже. Просто чисто интересно
Владислав
Для Аня: 34, але 2 питання дискваліфіковано писало то значить +2 бали, то 36
Саша
76, но буду подавать апеляцию
Ебарь саши
76? Ой неуч обоссы свой диплом
Коментувати