Завдання та відповіді на тест ЄВІ в магістратуру з німецької мови 2020 року

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання в магістратуру з німецької мови 2020 року

Завдання та відповіді на тест ЄВІ в магістратуру з німецької мови 2020 року

Освіта.ua
21.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роп
І як я і говорив, я здав на 42 бали! А ви говорили брехло, болван.Це ви такі, а я дав усім фору.Ніхто так як я на 42/ 200 балів не склав. А решта нехай мріють,щоб здати так,як здав Я!!!
Мне пох
Для Роп: Не знаю сколько и как ты знаешь языков, а вот украинский, судя по текстам, слабовато. Уровень какого-то когута из райцентра.
Коментувати
Роп
Представ собі! На 42 написав.А ти на скільки написав? Я сподіваюся вступати лишень на б’юджет.А контракт для тих,хто не годен вчитися.А ви завидуйте, бо вам не сила набрати стільки балів. Я вчив і досконало володію такими мовами: німецька,англійська,і... талійська,іспанська... та французьку вчу 5 рік.
Панас
Для Роп: молодець, а ти часом не на філолога чи якого мовознавця не вичвся ? а то середньостатистичної людини ти проявив небачена вміння вивчати багато мов одночасно і на високому рівні
Роп
Приємно чути похвалу від вас.Просто у мене в школі із 1-го класу посиленно вивчали англійську та німецьку мови.А з 8 класу я ще вивчав італійську мову і додатково із двома репетиторами вивчав іспанську мову. А 5 років тому почав з репетитором вивчати також французьку мову,яку продовжую активно вивчати і зараз. А ще планую в подальшому вивчити грецьку, угорську, китайськута гінді... Вивчення іноземних мов мені дається дуже легко на відміну від інших предметів.
Коментувати
Сава
То я радий за тебе! Ти ба розумник який!!!Так вже й на 42 бали напісав.Капець! Ботан який!
Назар
Для Сава: Він не ботан,а скоріше брехун (((
Роп
А чо ти заперечуєш! Я німецьку з 1 класу вчив. Та це можна сказати друга моя мова. За 11 років школи і 4 років універу я німецьку так вивчив,що викладачам легко можу дати фору! А ті тести для мене як задачка за 2 клас. За 15-20 хвилин я все написав, а іншим 60 хвилин не вистачало. Я не брехун,я справді розумний студент,який закінчив школу із золотою медаллю і університет із червоним дипломом. А вступити до магістратури для мене раз чхнути! Ясно вам!!!
Оля
Так ти філолог,чи як?
Коментувати
Роп
Я впевнений,я менше 42 не міг набрати. Краще за мене ніхто німецьку не знає.! Ясно вам!
Манья
Для Роп: Да ладно!
Ігор,
Для Роп: Ну,якщо ти такий розумний,то це не значить,що всім так легко дається іноземна мова.А результати будуть ще не скоро.І я б все таки не був таким гордим та самовпевненим.Бо невідомо, як ще може все повернутися. І не варто так пишатися собою. Навіть,якщо ти і справді такий розумний.
Роп
Ой, та що там було писати ну 20 хв.відсили.
Коментувати
Анна
Питання 7 сформульоване цілком не коректно ! Жоден з варіантів відповідей не є правильним на дане запитання!
Василь
Для Анна: Я вобще нічого не врубався в ті питання.Білшість з них я не міг нічого поняти поняти і ставив навгад. А якось проконає!...
Гриць
Для Анна: Для мене ті питаня все одно що,китайська грамота.
Чувіха
Для Анна: Согласна так і є.
Коментувати
Юрій Ткач
що я зробив би сьогодні по-іншому, якби знову приїхав до Німеччини Нічого! Мені тоді було лише шість років. Мої батьки були зі мною в 1960 році Автомобіль приїхав з Тегерану до Гамбурга. Вони насправді хотіли мене в якийсь момент Відправте його назад, бо мені довелося піти до школи. Також тому, що вони думали, що ти можеш доведеться платити гроші, щоб піти сюди до школи. Але тоді прийшов лист: Тут є один Обов’язкове відвідування школи безкоштовне. Тому я сів у перші два тижні Чудово, не маючи змоги говорити німецького слова. Але для дітей це вивчення мови не складний. Питання 7 Де тут про жити в Німечинні? Розповідач вказує про школу. Буду подавати апеляцію!
Андрій
Для Юрій Ткач: Дійсно, у тексті не вказано, навіщо сім’я приїхала в Німеччину (саме формулювання питання є незрозумілим: «Навіщо 6-річна дитина приїхала в Німеччину?»; наче дитина сама приймала це рішення). Але методом виключення підходить лише варіант про «жити в Німеччині». Варіант про школу не підходить, адже батьки хлопця хотіли відправити його додому, бо вважали, що навчання в школі платне; тобто відпачотково причиною переїзду не могло бути навчання в німецькій школі.
Денис
Для Юрій Ткач: згоден з тим, що питання заплутане. На мою думку, відповідь про життя в Німеччині є не "правильною", а "найменш неправильною".
Анна
Для Юрій Ткач: 100% Підтримую
Коментувати
Денис
Що за недоумки складали питання? Чому у 42-му питанні правильні дві відповіді (ist i wäre)? Чому 10-те питання сформульоване настільки заплутано, що навіть викладачі з тридцятирічним стажем не можуть дати правильну відповідь на питання? Чому абітурієнти повинні переживати за вступ через "спеціалістів", які не можуть нормально скласти питання? Ганьба.
Андріана
Для Денис: я буду подавати 42 і 10 на апеляцію. Категорично не згідна з ними.
Денис
Обов’язково подавайте. Згідно з Граматикою Гельбіґ-Буша, у цьому випадку може бути wäre (і навіть sei, але такого варіанту відповіді не було). Справедливості слід добиватися.
Денис
Так цілком згоден. Зовсім не розумію, чому правильна відповідь у 10: Er entwickelt und realisiert Projekte für die Zukunft, а не Er verbindet das Moderne mit dem Historischen. У тексті чітко подається, що архітектор намагається втілити сучасне у дизайні будівлі, але зробити це таким чином, щоб люди мали змогу побачити трохи історії цієї будівлі. В тексті 5 абзац: Ich versuche modern zu gestalten und lasse meine Gebäude kleine Geschichten erzählen. Я вважаю, що саме ця думка є ключовою, саме на неї наголошує розповідач.
Коментувати
Іван
У зв’язку з якою причиною відповіді не могли бути викладені 01.07.2020 року після 17:00? Чому відповіді не можуть бути викладені зранку 02.07.2020 року? Можливо Міністерства тепеер тільки почало розв язкувати тести?
Катерина
Для Іван: не факт, що сьогодні ми їх отримаємо :(
Діана
☹☹☹
Віктор
Я цього так не залишу,я подаватиму апеляцію на цю несправедливісьть! Питання номир 7,9,15,22,32,34,41,...взагалі по дві правільні відповіді піходять.І взагалі питання так поробили ,щоб завалити вступників.Я подам апеляцію і домагатимуся справидливості.
Коментувати