Учасники спецсесії МКТ/МТНК отримали запрошення

Учасникам тестувань необхідно самостійно сформувати і роздрукувати запрошення з е-кабінету

Учасники спецсесії МКТ/МТНК отримали запрошення

Учасники спеціальної сесії вступних випробувань до магістратури отримали запрошення в персональних електронних кабінетах.

У них зазначено дату, час та  адресу проведення  магістерського комплексного тесту або магістерського тесту навчальної компетентності.

Учасникам тестувань необхідно самостійно сформувати і по змозі роздрукувати запрошення зі свого кабінету учасника на вебсайті УЦОЯО. 

Доступ до електронного кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листа та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадали, що з міркувань безпеки не варто розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека всіх учасників вступних випробувань.

Важливо: через погіршення безпекової ситуації учасникам, які під час реєстрації для проходження МКТ/ МТНК обирали місто Запоріжжя, запропоновано пройти тестування в місті Дніпро.

Також в УЦОЯО звернули увагу, що допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочинається за 30 хв і припиняється за 10 хв до початку тестування.

У разі запізнення учасник не зможе взяти участі в тестуванні. 

Для допуску до тимчасового екзаменаційного центру вступник повинен пред’явити документ, що посвідчує особу.

У разі відсутності документа, що посвідчує особу, вступника не буде допущено до тимчасового екзаменаційного центру.

Результати спеціальної сесії МКТ/МТНК буде оприлюднено у кабінетах учасників не пізніше 6 жовтня. 

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
26.09.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів