Завершується реєстрація участі в магістерських тестах

Реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з вибраних вступником університетів

Завершується реєстрація участі в магістерських тестах

18 липня завершується реєстрація для участі в магістерських тестах ЗНО, які планують складати вступники до магістратури.

Згідно з даними Українського центру оцінювання якості освіти, реєстрацію вже завершили майже 33 тисячі осіб.

Зокрема, близько 10 тисяч осіб зареєструвались для складання магістерського комплексного тесту та близько 23 тисяч осіб  – для складання магістерського тесту навчальних компетенцій.

У 2022 році реєстрацію здійснює приймальна комісія одного з вибраних вступником закладів вищої освіти, де він бажає взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра.

Для реєстрації вступник має надіслати сканкопії документів на офіційну електронну адресу приймальної комісії або з використанням іншого, визначеного закладом вищої освіти каналу зв’язку.

У разі успішної реєстрації учасникові надсилається сканована копія екзаменаційного листа та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, створюють «Кабінет вступника», доступ до якого здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

ДОРОЖНЯ КАРТА ВСТУПНИКА В МАГІСТРАТУРУ

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
17.07.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мар‘яна , Тернопіль
Нічого не второпаю. Навчаюсь в універі 4 роки : лабараторіі пусті , викладачі ледве кінці зводять, то ковід, то війна… Не відчула жодного кроку з боку Міністерства на добро— все закручують гайки, в групі економістів -бакалаврів нині 7 бюджетників. Відомо, що в магістратуру буде одне , або жодного. Придумали ці ніким не бачені, не перевірені тести … Навіщо? Хай би прийняли в магістерку на основі балів за 4 роки. Добавили держзамовлення, не тягали б нас під бомбами! Невже нікому дбати за молодь? Президенту слід скорегувати керівників міністерства . Він це може!