Оприлюднено варіант тесту для магістрантів-правників

На виконання 80 завдань магістерського комплексного тесту вступникам буде відведено 120 хвилин

Оприлюднено варіант тесту для магістрантів-правників

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційний варіант магістерського комплексного тесту ЗНО, який у 2022 році складатимуть вступники в магістратуру на спеціальності «Право» та «Міжнародне право».

Тест допоможе вступникам ознайомитися зі структурою завдань, типами завдань та схемою нарахування тестових балів за виконання тесту, часом для виконання завдань тощо.

Загалом тест складається з 80 завдань і має два блоки: 30 завдань з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та 50 завдань з права та міжнародного права.

Блок завдань з права та міжнародного права є однаковим для усіх потенційних магістрів, а от завдання з іноземної мови вступник має обрати залежно від мови, яку має складати.

На виконання всіх завдань тесту вступникам буде відведено 120 хвилин.

Результат магістерського комплексного тесту у тестових балах з права та іноземної мови буде переведено в шкалу 100–200 балів. Для отримання результату за шкалою 100–200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

МКТ з англійської мови, права та міжнародного права 

МКТ з іспанської мови, права та міжнародного права

МКТ з німецької мови, права та міжнародного права

МКТ із французької мови, права та міжнародного права

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.06.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Бакалавр
Тобто, 1 правильне завдання буде = 100 балів? Є десь таблиця розподілу балів? А де знайти внформацію щодо тестів на інші спеціальності, крім права?
Магістр2
Чи дійсне ЄВІ минулого року при вступі цьогоріч на іншу спеціальність? Чи знов потрбіно здавати цей ,,новий‘‘ тест? Що скажете таким студентам?