Блок магістерського тесту з іноземної мови має 30 завдань

Зміст блоку МКТ з іноземної мови визначатиме Програма єдиного вступного іспиту з іноземних мов

Блок магістерського тесту з іноземної мови має 30 завдань

Вступникам у магістратуру розповіли про особливості складання магістерського комплексного тесту (МКТ), який міститиме два блоки завдань: з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська за вибором вступника) та права.

Результати такого тесту необхідно буде надати для вступу до магістратури за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».

В Українському центрі оцінювання якості освіти поінформували, що зміст блоку МКТ з іноземної мови визначатиме Програма єдиного вступного іспиту з іноземних мов.

Відповідно до затвердженої Загальної характеристики блоку МКТ-2022 з іноземної мови, він складається з завдань двох частин: «Читання» та «Використання мови».

Учасники тесту з англійської, німецької, іспанської мов працюватимуть з завданнями трьох видів: на встановлення відповідності, з вибором однієї правильної відповіді, на заповнення пропусків у тексті.

Учасники МКТ з французької мови виконуватимуть завдання одного виду – з вибором однієї правильної відповіді.

Усього блок МКТ з іноземної мови міститиме 30 завдань, правильно виконавши які, учасник, згідно з Схемою нарахування балів, зможе набрати 30 тестових балів.

На виконання блоку магістерського комплексного тесту з іноземної мови відводиться 60 хвилин.

Очікується, що для учасників магістерських випробувань буде розроблено демонстраційний варіант тесту.

Як відомо, зареєструватися для проходження МКТ потенційні магістри зможуть з 27 червня до 18 липня включно, звернувшись до  приймальної комісії закладу вищої освіти.

Для отримання оперативної інформації про хід вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
запитання
Цього року ВНЗ дозволити брати на контракт без ЗНО. Чи ви ввели заборону переводити з контракту на бюджет? Якщо влада це не зробить завтра вернуться 90-ті. Розумних дітей з бюджету будуть відтісняти. Як влада з цим планує боротися? Бюджет має бути виключно для обдарованих дітей! Якщо навіть студент відраховується, державне місце під нього закладене анульовується.
Роман
Для запитання: Вам як відповісти, "як у людей", чи "по-українськи"? Якщо "як у людей" - то у закладу освіти не повинно бути "бюджетників" і "контрактників", всі здобувачі освіти повинні однаково оплачувати послуги, за однаковою ціною. Це вже питання здобувача, де він візьме ці гроші, чи він укладе на певних умовах угоду з державою і держава дасть йому ці гроші, чи він укладе угоду з іншою організацією, чи отримає кредит (пільговий чи звичайний), чи платитиме зі своїх заощаджень. Так, заклад освіти, держава чи інший спонсор може виділити певні кошти для обдарованих, "альтернативно обдарованих", чи за якоюсь іншою ознакою... Закладу освіти взагалі має бути "по цимбалах" за які (за чиї) гроші вчиться студент - тоді знімається величезний пласт питань "бюджетності" ЗО, "академічно-господарської" корупції з переведеннями на бюджет, з бюджету, з відрахуваннями і складанням заліків та екзаменів на зразок "відраховувати не можна, бо бюджетник" чи "відраховувати не можна, бо контрактник"...
Коментувати