Визначено додаткові міста, де відбудеться ЗНО у магістратуру

УЦОЯО затвердив перелік додаткових міст для проведення основної сесії ЗНО в магістратуру

Визначено додаткові міста, де відбудеться ЗНО у магістратуру

У 2022 році вступні іспити в магістратуру, окрім обласних центрів та Києва, будуть проведені в семи інших містах.

Відповідне рішення ухвалено Українським центром оцінювання якості освіти.

Зокрема, цього року до переліку міст для проведення єдиного вступного іспиту з англійської мови, окрім міст обласного значення, включені міста Кривий Ріг, Біла Церква, Покровськ, Мелітополь, Кременчук, Умань та Кам’янець-Подільський.

ЄВІ з іспанської, німецької та французької мови додатково буде проведено у Кам’янець-Подільському Хмельницької області та Покровську на Донеччині.

Єдине фахове вступне випробування, окрім обласних центрів, також відбудеться у Кривому Розі, Білій Церкві, Покровську, Мелітополі, Умані та Кам’янець-Подільському.

Як відомо, реєстрація на ЗНО у магістратуру стартує 26 квітня.

При підготовці до тестування майбутні вступники у магістратуру можуть використовувати найпопулярнішу дистанційну платформу ЗНО-ОНЛАЙН.

Більше про ЗНО в магістратуру

Освіта.ua
10.02.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Серп
Если министр выгонит грантобанду, то станет авторитетным политиком. Все что натворили Квиты, Совсуны, Стадные, Грини - в мусор!!
Ткачук Дмитро
Пане Шкарлет! Зупиніться. Не руйнуйте педуніверситети!! Навіщо вчителеві украінськоі мови чи фізики , будівельнику чи ливарнику перепусткою в магістратуру є іспит з іноземноі мови.Тільки ворог Украіни міг придумати таку схему , яка веде до обезкровнення украінськоі школи, винищення учительства, промисловості. Вам не соромно?
за державу
Для Ткачук Дмитро: Навіщо "педуніверситети", якщо існують університети. Саме сполучення "педуніверситет" не має логіки. Як по мені - розігнати їх разом з "педакадемією псевдонаук" - буде більше користі. Вчителювати можна без магістратури, бо беруть навіть студентів 2х - 3х курсів.
Лесбос
Правильно, нахрена Вчителі взагалі…. Старцям і бідним школа не треба.
Коментувати