Вступники в магістратуру отримали результати іспитів

Учасники вступної кампанії у магістратуру отримали результати іспиту з іноземних мов

Вступники в магістратуру отримали результати іспитів

Учасники вступної кампанії, які цього року вступають на навчання у магістратуру, отримали результати єдиного вступного іспиту з іноземних мов.

Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках вступників за шкалою 100–200 балів.

Учасники іспиту зможуть також завантажити картки результатів і сканкопії бланків своїх відповідей.

Результат тестування за шкалою 100-200 балів обрахований для кожного учасника тестування, який подолав поріг «склав/не склав», який цього року дорівнює 12 тестовим балам.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату вступники можуть подати апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Більше про ЗНО в магістратуру

Освіта.ua
12.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій
А я в свої 44 здав німецьку,хоча говорив нею останній раз років 30 тому.бо тоді давали знання,а зараз тяп ляп і ноль знань
Юля
Для Віталій: ви краще згадайте як ви брали ті знання, і подивіться, як зараз діти беруть знання, в них є смартфони, і більше їм нічого не потрібно.
Коментувати
Тихий
Сьогодні не склали з іноземної - відмінити іноземну , в наступному році не здадуть державну - відмінити державну? Навчання дистанційно ? А після начинки навчання самостійне. Не шукайте виправдань - вчіться.
Оксана
Хочется сказать такой уровень преподавания у нас в стране!!! А на данный момент 2 года в стране карантин и система образования: ни институты, ни школы не готовы к этому чтобы не говорили. Катимся в бездну.
Днепр технический
Колеги! В какой европейской стране или в Америке государство осуществляет отбор в магистратуру? Мы - энергетики учим специальные термины, технологии на английском , а Еви сдаем по классике- как филологи… У нас на факультете полдесятка отличников не сдали , а троечники- наугад прошли. В Днепре половина бакалавров не сдала Еви!! Тысячи ребят поедут, кто куда: Польшу, Словакию, а кто - то и в Россию. Кто же остановит эту диверсию!!!
Соломія
Для Днепр технический: Якщо Ви справді вважаєте, що ті тести і тексти, які виносяться на ЄВІ, у тому числі цього року, - це рівень філологів, то помиляєтесь: це тексти на загальну тематику. Якщо у Дніпрі половина бакалаврів не склали ЄВІ, то, значить, відповідним чином готувались. Зрештою, про цей іспит стало відомо не за місяць, не за два і навіть не за пів року - часу для підготовки було достатньо, хоча би для того, аби набрати прохідний бал.
Київ фізкультурний
Для Днепр технический: а як же ці тисячі "фахівці" поїдуть за кордон, якщо вони іноземною мовою не володіють на елементарному рівні? Тільки в рашку. На завод.
Нерогуль
А что бы хотели? План рогулизации населения Омерига приказала выполнять.
Коментувати
Каріна
Для Гоу-голь: Нащо нам ця Європа. У своїй країні треба навести лад і порядок- і тоді відпаде потреба вивчати іноземні мови. Да і взагалі- ЄВІ потрібно проводити не з англійської мови, а з української- бо державна мова в Україні одна- українська, а не англійська. Таке враження, що в Україні сидить проамериканська влада, а не українська, яка дбає більше за англійську мову, ніж за українську.
Якось так
Для Каріна: для вступу на бакалаврат в ЗВО всіма абітурієнтами складається обов’язкове ЗНО з української мови/ української мови та літератури. А ЄВІ в магістратуру складають з ІНОЗЕМНОЇ мови. Якщо Вам не подобається англійська, то можете складати з німецької, французької, іспанської мови.
Каріна
Для Якось так: І все таки потрібно робити іспит з державної мови, а не з англійської, бо ми живемо в Україні, а не в США. В якій країні живуть- таку мову потрібно на ЄВІ і складати, а не нав’язувати чужеродну англійську. Чому американці не здають іспит з ЄВІ з української мови, а ми маємо здавати їхню англійську мову. Чим вони кращі за нас? Нехай теж вивчають українську мову з 1-го класу, як ми їхню англійську. Не треба нав’язувати насильно, як це робить МОН та правителі України.
Якось так
Для Каріна: повірте, я обома руками ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ в усіх сферах суспільного життя. Проте КОЖЕН магістрант здавав її, коли вступав до ЗВО на бакалаврат. Тобто ЖОДЕН БАКАЛАВР НЕ СТАНЕ МАГІСТРАНТОМ, якщо не здав ЗНО з української мови. Щодо "Чому американці не здають іспит з ЄВІ з української мови" відповідь проста. Українська мова поки не є мовою міжнародного спілкування. Переважна більшість наукових здобутків публікуються англійською мовою, а навчання в магістратурі містить 30% наукової компоненти. Багато коментаторів, які обурюється необхідністю здачі ЄВІ чомусь (сподіваюсь, що "да, совпадение") повторюють рашиський наратив про американський (не англійський) вплив, але в упор не помічають, що ЄВІ можна здавати і на інших іноземних мовах міжнародного спілкування (німецькій, французькій, іспанській). Вже тоді пишіть про пронімецьку, профранцузький чи проіспанпанську владу. Але ж такий аргумент вже виглядатиме куцо.
Коментувати
Гоу-голь
1) задуха і спека не лише в аудиторія; 2) якщо за понад 13 років чудики нормально не вивчили навіть іноземну, то грош їм ціна; 3) працюйте за хліб та воду і тихенько мрійте про краще, а поки що поступайтесь місцем для тих, хто дійсно може і прагне - кому магістратура лише перехідний крок до Європи.
Андрій
Для Гоу-голь: Ну пздц ти на пафосі. Здав англу на 200, але в думках не було п***анути щось подібне. Екзамени, особливо тестові, це завжди трохи лотерея. Людина може навіть збитися і перенести щось не так. + Є спеціальності, де англійська не була потрібна при вступі і не викладалася. Не впевнений, що всі кому не пощастило цього року обов’язково знають профіль гірше тебе.
Марина
Немає в Українні вишів, де не вивчається англійська мова. Магістратура "включає" в себе наукову складову. Як людина, що не змогла здолати поріг буде займатися наукою? Публікувати статті на англійській мові, опрацьовувати передову наукову іншомовну літературу?
Петро
Для Андрій: він має рацію. Складність завдань на ЄВІ - щось рівня завдань для учнів 6-7 класів школи. Це й не рівень ЗНО з аудіюванням, написанням листів, тестами на розуміння тексту та граматику, а просто нещасні 42 тести про якісь кафе, слонів в будинку біля дітей та дитинчат бізонів в автомобілях туристів. Це навіть не тести за професійним спрямуванням з наявністю деякої кількості професійних термінів, а базова англійська, яка в епоху інтернету лунає абсолютно всюди.
Коментувати
Анжеліка
https://petition.president.gov.ua/petition/119604 підтримайте петицію зниження порогового балу з ЄВІ до 10 балів.
Андрій
https://petition.president.gov.ua/petition/119604 підтримайте петицію зниження порогового балу з ЄВІ до 10 балів.