Пороговий бал ЄВІ з іноземних мов склав 12 тестових балів

Пороговий бал за виконання єдиного вступного іспиту з іноземних мов дорівнює 12 балам

Пороговий бал ЄВІ з іноземних мов склав 12 тестових балів

Пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту з іноземних мов для вступу в магістратуру в 2021 році дорівнює 12 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалено членами предметних фахових комісій з іноземних мов.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений бал зможуть використовувати результати вступного іспиту при вступі на навчання за програмами магістратури.

Результати єдиного вступного іспиту з іноземних мов за шкалою 100–200 буде розміщено в електронних кабінетах учасників тестування 10 липня.

Також учасники тестування зможуть завантажити картки результатів і скан-копії своїх бланків відповідей.

Як відомо, тест єдиного вступного іспиту з іноземної мови складався з двох частин: частини «Читання», що містила 22 завдання, та частини «Використання мови», що містила 20 завдань.

На виконання завдань тесту було відведено 60 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку мав можливість отримати учасник тестування, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 42 балам.

Більше про вступ у магістратуру

Освіта.ua
09.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віталій Олексійович
Да, раніше були випадки корупції і хабарництва, але ж це не було поставлено "на потік". І, якщо конкретний викладач і ставив задовільні оцінки мажорам, які навіть не ходили на заняття, то при бажанні можливо його було задокументувати. Зараз корупція узаконена, все вирішує обмежене коло осіб, які продають відповіді. Товстосуми ідуть здавать вже з частиною правильних відповідей, достатніх для проходу. Хто, не приймав участь в "грошовій грі",а чесно вчився може розраховувати на вдачу, як в Спортлото, або хтось буде мати здібності Мессінга. Через такі реформи, мажори будуть керувати державою і її гвалтувати. Шансів вивчитись у чесних дітей з кожним роком все меншає. Ринок освітніх послуг, це такий же ринок, як ринок побутових послуг. Ви платите і Вас повинні навчити, а у нас за твої гроші, які ти сплатив за навчання і диплом, гвалтують ЄВІ. Тоді давайте приймим закон, що купуючи Холодильник, я не отримую чек і гарантійний талон, поки не здам тест на знання його ремонту і обслуговування
Сергій
Для Віталій Олексійович: Звідки відповіді?
Віталій Олексійович
Це потрібно запитати у тих, хто не ходив на заняття, а потім здав ЄВІ. Хто їм дав відповіді, або хто їм допомагав здавати. Можливо з-за ленощів, стверджувати, що їм пощастило. Але ж це балачки. Карантин і дистанційне навчання дало для правоохоронців унікальні можливості, всі заняття проходили через скайп, всі вони записувалися. Беруться конкретні групи і ведите облік присутніх (хто брав участь у конференції), облік присутніх і записи участі у заняттях. Складаються списки "систематичних гуляк" і з ними проводиться дізнання, на предмет "вдалого здавання ЄВІ". Плюс всіх їх перевірити, чому деякі з них здавало ЄВІ в своїх ВНЗ, а не в інших, або чому підробили анкету, що вони не з цього ВНЗ. Да, це потребує час, але ж результати будуть!!! Так працювала колись міліція.
Michael
Не розумію зв’язку, між здачею ЄВІ та "прогулами" пар. Я наприклад знаю англійську та французську мови змалечку і постійно вивчаю їх, та підвищую свій рівень, не витрачаючи для цього коштів взагалі. ЄВІ цього року було дуже простим та не відповідало навіть рівню В2, це швидше А2-В1. Що заважало "студентам, які не прогулювали пар" вивчити англійску мову, котра є корисною у будь якій професії, я не розумію. Такі як ви, завжди звинувачуєте всіх у всьому: владу, олігархів, прогульщиків та інших. Той самий "прогульщик", може працювати на закордонних замовників, що яскраво видно у випадку роботи в ІТ та підвищувати свої навички мов щоденно і йому не буде жодної проблеми здати ЄВІ! Якщо у вас, або у вашої дитини не вийшло здати ЄВІ, можливо краще шукати причину в собі? Жодне питання у тестах цього року не було надто важким, навіть для шкільного курсу англійської мови... Сорі за помилки в тексті, рідна мова Французська, але як бачите мені це не завадило вивчити Українську та здати ЗНО з неї
Коментувати
Віталій Олексійович
ЄВІ - це впорядкуване прикриття корупції, її централізація і контроль. Корупційні власні еліти зводять поступово до мінімуму можливість появи незалежних освічених українців, які б їм допікали. Мені вже під 50 років, я з відзнакою закінчив юридичний вуз в Харкові, маю багаторічний досвід роботи. Мій син здавав ЄВІ я разом з академіком правником проаналізував питання, то я запевняю, що чесно за такий короткий період часу здати його неможливо, додаючи сюди хитрі двоякі запитання-пастки, пастки-відповіді, моральний тиск через тюремний контроль (огляд, металошукач, що є незаконним) і т.д. І, коли діти з простих сімей, які були на заняттях, здавали самостійно всі семінари, заліки та екзамени , не пройшли. А мажори, які ніколи не були на заняттях, один з них, наприклад, здає ЄВІ, не знаючи навіть англійського алфавіту??? І мені, ветерану ОВС, хтось хоче розповісти про боротьбу з корупцією? Такі мажори, хоча б нервували, що мали шанс натрапити на вчителя, який через власне самолюбство поставить 2.
Сергій
Для Віталій Олексійович: Нащо Ви змішали ЄВІ та ЄФВВ?
Гаєвська Вікторія
витратила 50хвилин, німецька мова 195???????? легше простого.
Коментувати
Якось так
За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов (додаткова сесія) взяли 255 осіб.
Анжеліка
https://petition.president.gov.ua/petition/119604 підтримайте петицію зниження порогового балу з ЄВІ до 10 балів.
Виолончелист
Про математику повоняли и перестали. Про 150 баллов по математике повоняли и перестали. Про ЕВИ и 10 баллов повоняли и перестали. И все время вы воняете и перестаете. И не делаете ничего конкретного, чтобы изменить ситуацию. Ну не можете выучить этот английский, так хоть петицию подпишите. У каждого ,кто не прошел друзья есть,родственники в конце концов. Могли бы набрать эти 25000. Так ет, и это лень. И вся причина в лени. Все как обычно. Повоняли и успокоились.
Анжеліка
Для Виолончелист: https://petition.president.gov.ua/petition/119604 підтримайте петицію зниження порогового балу з ЄВІ до 10 балів.
Виолончелист
Для Анжеліка: чтоб ее пидтримать,надо зарегистрироваться. А лень регистрироваться. Это тебе не анонимный лайк поставить. Все сложно. Надо тыкать в кнопки и регистрироваться. Вот такое дерьмо. Лень . Поэтому повоняли и проехали.
Христина
Для Анжеліка: скиньте будь-ласка більш коректно посилання,бо на нього неможна зайти і не виділяється текст.
Коментувати
Юлія
Хто планує здавати спецсесію, можу порадити класні курси. Сама проходила, і нормально для свого рівня написала (десь нижче про це писала). Ціна смішна. Не реклама))
lol
Для Юлія: а де реєструвати на спецсесію ??
Юлія
Для lol: https://testportal.gov.ua/spetsialno-organizovana-sesiya-yedynogo-vstupnogo-ispytu/
Христина
Не получається зайти на це посилання ????
Коментувати
Людмила
Щоб складати ЄВІ , треба викладати англійську не раз на тиждень у закладі абияк( дистанційно самі робили завдання, які накидає викладач, ось і все навчання). А що вчили в школі чотири роки тому- забувається. Несправедливо виставляти на один щабель філологів та, наприклад, фізруків.
ЛюДмИлА
Для Людмила: Які ви всі розумні, фізруки-магістри це ж саме те що нам потрібно, геніально.
Физгучка немагистр
Для ЛюДмИлА: Отымею физрука-магистра недрого качественно
Коментувати
Анжеліка
https://petition.president.gov.ua/petition/119604 підтримайте петицію зниження порогового балу з ЄВІ до 10 балів.
989
Для Анжеліка: Ви в курсі скільки треба набрати голосів аби петиція потрапила на розгляд? Ви думаєте в краєні є стільки дурнів, які саме цього року здавали єві і не змогли пройти поріг? Не дивно, що Ви його не пройшли.
989
Для Анжеліка: подивився. Зараз підписали АЖ 8.
Андрей
Для 989: напевно так званих "дурнів" 33000 чоловік.
Коментувати
Андрій
https://petition.president.gov.ua/petition/119604 підтримайте петицію зниження порогового балу з ЄВІ до 10 балів.
Анжеліка
Для Андрій: є
Коментувати
Тетяна
Поясніть, чому так? 2019 рік - пороговий бал 12, тестових балів 37, переведених 188 ; а в цьому році тестовий бал 37 переведено як 186, чому різниця в 2 бали?
Якось так
Для Тетяна: тому що бал за конкретний рік залежить від кількості учасників ПОТОЧНОГО РОКУ та "якості" складання. І ЗОВСІМ не залежить від балів минулих років. Так було ЗАВЖДИ.
ПРОХОДНОЙ БАЛЛ 10 и только
Для Тетяна: Для Якось так: полное дерьмо 2019 - 28 баллов 163, 2020- 167, 2021 - 159.
Коментувати
Проверено
Считаю что в магистратуру нужно все экзамены делать в форме еви, чтобы полность исключить или хотябы снизить до минимума коррупцию и блат, а то пропихивают на бюджет знакомых и кто больше заплатит баллы рисуют по внутренним экзаменам какие захотят. Долой коррупцию!!! Даёшь честный отбор!!!
Анжеліка
Для Проверено: І я про то , 12 балів небагато але всеодно якщо ти вчився дистаційно то не не здаш я ходила на курси і мені 1 балу не стало і це обідно(
Нерогуль
Для Проверено: И только по-русски! Ибо "рогульская мова" и "высшее образование" - понятия несовместимые.
Юлія
Для Нерогуль: Російською чапай здавати до Росії, там будеш жити та працювати, колотися Cпутник V та кланятися в ніжки Путіну.
Коментувати
Kate
Ось тут багато пишуть про те, що ЄВІ знищує освіту, і я певною мірою погоджуюся. Не повинно бути однакових завдань з англійської для філолога і для хіміка чи математика. 2 роки тому я вступала на філологічну магістратуру (інша справа, що вона була не дуже якісна), але знаєте, який був вступний іспит? 3 частини: аудіювання, граматика та есе слів на 250-300, 3 теми на вибір. Оце іспит! Що характерно, тестові завдання були логічніші й приємніші, ніж ті, що в ЄВІ;)
Анжеліка
Для Kate: І я про то , 12 балів небагато але всеодно якщо ти вчився дистаційно то не не здаш я ходила на курси і мені 1 балу не стало і це обідно(
Коментувати
Досвідченй Фок
Питання- в якій краіні відбір в магістратуру здійснює міністерство??? Яка автономія?? Повна нерозумна централізація, яка нівелює роль професора в університеті!! Внз сам І визначають , які потрібно іспити і кого брати в навчання, а кого ні! Цю хибну практику пропхнули грантоіди за гроші шкідника Сороса і поляків. Зе мусять це негайно ліквідувати!!
Сергій
Для Досвідченй Фок: Фок-Пок-Пок: СОРОСЯТА!!!! А державне замовлення чиє?
Анжеліка
Тільки в наші і наш диплом нічого не вартує в європі тому не розчаровуєтися хто не здав
Юлія
Для Досвідченй Фок: В інших країнах правоохоронні органи на місці. У нас при вступі на спеціальності, де був конкурс, корупція цвіла за СРСР та цвіте зараз. Правоохоронні органи не відпрацьовують свою зарплату.
Коментувати
ОЛЕНА
Пороговый бал нормальный. Просто как-то несправедливо, те кто учился на инязе, и например на биологии, а задания одинаковые. А если еще и на заочке. Может как-то пересмотреть задания?
Тухлопуз
Для ОЛЕНА: И что с того? Человек с иняза, написавший ЕВИ на отлично, не пойдет на биофак конкурировать с биологами, а пойдет на иняз, где будет конкурировать с такими же как и он. Не вижу логики)
Коментувати
Евгений
А мне жалко тех ребят которые по той или ной причине не смогли осилить проходной барьер.Думаю что не все из них лентяи как кто то написал ниже.Просто отнеслись не так как должны были.Хотя сразу после школы наверное и сам бы не сдал.Имел твердый трояк по языку.Но когда 2 года газад надумал поступать на магистратуру сел за учебник и честно заработал 168 /31 бал.То бишь ,все возможно,если отнестись к этому с упорством.Часто люди поступают в ВУЗ с 3-4 попытки.Не отчаивайтесь. К слову для меня лекции на Украинском языке тоже не легко даются.Но я стараюсь учить .
Ольга
Для Евгений: порадьте підручник яким ви користувалися ,будь ласка
Коментувати
очень нужно
А кто знает, подскажите пожалуйста, можно ли узнать сдал поступающий ЕВИ, если знаешь его фамилию имя отчество, может есть единая база какая-то?
Якось так
Для очень нужно: на цьому етапі стороння особа про це не дізнається. А ось коли вступниками будуть подаватися заяви до системи, то всі предмети та інші показники конкурсного відбору стануть публічними. Ось тоді, якщо Ви не знайдете за прізвищем, ім’ям, по батькові інформації, то це означатиме, що він не здав ЄВІ, або передумав вступати в магістратуру.
Валерий
Для очень нужно: можно даже сейчас
Коментувати
Андрей
Пишіть сюди хто незадоволений прохідним балом з зно https://www.facebook.com/oleksandr.pyzhov https://www.facebook.com/UAMON/ https://www.facebook.com/zno.ukr.center
Олександр
Пишем петицію не справедливо збільшувати прохідний поріг після написання ! Це просто жах ! І навіщо збільшили хоть відсіяти студентів в Польщу ! країна нищить молодь
Алена Мишнева
Для Олександр: да молодь сама себе нищить,одні дегенерати навколо
Андрій
Був 10 балів норм
Коментувати
Дмитро Івасюк
Ой, чому ви обурюєтеся га? 30 тис. нових продавців, військових і заробітчан. Як на мене все гарно завершилося. Тільки ось жаль, що про рідну мову всі забули. І раніше не здавали, і нічого живуть зараз собі спокійненько в Польщі, пляшки сортують, бо ж у нас без магістратури ти ніхто, а без англійської взагалі "одноклітинне". Ееех ото так і живемо...
Алена Мишнева
Для Дмитро Івасюк: Почему вы решили,что" без магистратуры ты никто?" В наше время образование ничего не решает,чисто для галочки. Люди,которые чего-то достигают не бегут за диплом,они качают мозг и делают деньги,а не копат бумажки для галочки
Коментувати
Алена Мишнева
Лентяюги,привыкли ничего не делать,а потом ходят и ноют. Учились бы,развивались бы,не были б тупым стадом,может и страна б лучше была. А то все привыкли перекладывать ответственность на других . Без труда,работы над собой, самообразования, действительно ,тупые несчастные овечки
Віта
Для Алена Мишнева: маю червоний диплом, ЄВІ не склала, і що ... я тепер по вашому лінива, ну звісно, сидівши цілі дні в архівах, бібліотеках і писавши тони конспектів щоб як краще вивчити свій предмет у мене був час "швендяти" по репетиторам, ото я тупа, ви праві. Може досить "обливати" всіх брудом, здали, молодці, так само і ті хто провалив, від пустих слів нічого не зміниться.
Фурик
Не в обиду, но грош цена человеку с красным дипломом, если он, зная что предстоит, не смог подготовиться и сдать аж на целых 12/42. Цифры просто смешные, чтобы сдать предмет нужно набрать даже меньше чем в универе(50%) по любому предмету.
Якось так
Для Віта: Ви 2 роки знали, що для вступу в магістратуру потрібно обов’язково здавати ЄВІ з іноземної мови. І на, що Ви розраховували ігнорувавши цю необхідність?
Коментувати