Онлайн-тест у магістратуру з права

Учасники ЄФВВ можуть визначити свій тестовий бал, користуючись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН

Онлайн-тест у магістратуру з права

Використовуючи сервіс ЗНО-ОНЛАЙН, учасники вступної кампанії до магістратури мають можливість без зайвих зусиль визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних предметних правничих компетентностей.

Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час ЄФВВ з права та ТЗНПК.

Після зазначення всіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЄФВВ, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з ТЗНПК, – 30.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЄФВВ, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з права, – 100.

Сервіс ЗНО-ОНЛАЙН використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з права та ТЗНПК, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН-ТЕСТУ З ПРАВА

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН-ТЕСТУ З ТЗНПК

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту з права та ТЗНПК.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів