ЄВІ з іноземної мови: напередодні тестування

30 червня понад 117 тисяч вступників в магістратуру складуть іспит з іноземної мови

ЄВІ з іноземної мови: напередодні тестування

30 червня вступники, які мають намір вступати на навчання в магістратуру, складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Для складання ЄВІ з іноземних мов зареєструвалося майже 117 тисяч учасників, які переважно складатимуть тест з англійської мови.

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов буде проведена у дві зміни. Початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00.

Учасникам тестування необхідно роздрукувати свої запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування та час початку іспиту. Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Для участі в ЄВІ учасник має своєчасно прибути до пункту тестування.

У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого вступнику рекомендовано прибути до пункту тестування, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску. Допуск вступників до пункту розпочинається за 45 хвилин і припиняється за 10 хвилин до початку вступного випробування.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

Увага! У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Учаснику тестування рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшку з питною водою без етикетки, а також засоби індивідуального захисту.

Під час проходження тесту вступник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

На складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови буде відведено 60 хвилин. Загальна кількість завдань – 42.

Тест складається з двох частин: частини «Читання», що містить 22 завдання, та частини «Використання мови», що містить 20 завдань.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 42.

Для підготовки до тестування вступники можуть використовувати онлайн сервіс ЗНО-ОНЛАЙН. На платформі розміщені всі тести, що складалися вступниками до магістратури в попередні роки.

Спосіб виконання всіх тестових завдань максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується вступникам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Освіта.ua бажає впевненості та успішних результатів усім учасникам зовнішнього оцінювання.

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
28.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Макс
Хотелось бы,чтобы было адекватное оценивание сложности двух сессий.Время показало,что вторая сессия стабильно сложнее по уровню чем первая.Почему бы не сделать две разных таблицы для оценивания двух разных сессий?Это было бы справедливо!
Екатерина
Можно ли пересдать єві если не хватило 1 балла? (9 из 10) Что делать? Магистратура очень нужна
АЛЕКСАНДР
Для Екатерина: Расскажу как поступить в магистратуру без ЄВІ. Отличная цена и условия программы. Пишите в телеграмме @Guard1775
Коментувати
Алекс
Есть ли информация когда будут известны результаты тестов? Можно ли пройти тест на спецсесии или дополнительной, если не сдал?
Типа Ира
Так а как сейчас экзамен в универе написать, если не прошёл и планируешь спецсессию писать???
Будущий участник спецсессии
Крч, задание про бутылки(1сессия)-жесть. Там все подходило к друг другу???????????? где у знать на будущее стоимость спецсесии?????
Вика
Для Будущий участник спецсессии: в прошлом году было около 500 грн, думаю в этом будет примерно так же
Не Будущий участник спецсессии
Спасибо, уже не актуально, после официальных ответов. Счастья полные штаны???? спасибо, педу да победу!
Коментувати
Андрей
Касательно жалоб механиков и и т.д. Как филолог говорю - абсолютно необоснованны. Почему? Да по причине того, что средний балл на ваши специальности по ЕВИ и так будет низким, поскольку поступать туда будут точно такие же механики без знания языка. А вот если вы решили резко сменить вектор обучения - то стоило учить язык заранее. Да и репетиторов никто не отменял. Было бы желание)
Валентина
Взагалі ЄВІ несправедливе, тому що є студенти, які цю мову вивчають день в день-це філологи, а є токарі, механіки, які мову бачили роки 4 назад і то поверхнево, аж ніяк не на рівень В2, і так він хоче буде магістром-механіком, але саме ЄВІ, мож забрати у нього цю можливість, на жаль!!!! І сюди не підходить твердження, що всі магістри мають знати іноземну на рівні В2!!!!
Василий Николаевич
Для Валентина: Математика для медиков, английский для механиков. Отака х.у.й.н.я. малята
Коментувати
Тетяна
Та частина вступників, які складатимуть іспит о 14 годині при піковій температурі повітря та ще й в масках, не зможуть повноцінно пройти тести через низьку продуктивність. Хто взагалі до такого додумався? Ваші експерименти багатьом студентам погіршать результати.
Вика
Для Тетяна: снимите маску или приспустите, я писала без маски, никто слова не сказал, сняла ее за своей партой. Тысячи людей работают про этой жаре, даже миллионы, не ищите себе оправданий
Вика
Для Тетяна: не перекладывайте свою ответственность на других, кто знает, напишет при любом продуктивносте
Елена
Нам не разрушали снимать маска от слова совсем. В туалет который находится на другом этаже на всё давали 3 минуты времени. При этом окна в аудитории были закрыты
Коментувати
Безмежне обурення
Как сдавать, если у нас английский в универе был 1,5 года и то в начале учебы? То есть 2 курс вторая половина,3,4 без англ. норм
Tripl G
Ты случайно не мой одногруппник ? ????
Безмежне обурення
Не знаю :D
Как-то так
Уж мой точно
Коментувати