Декілька завдань ЄФВВ були дискваліфіковані

Фахова комісія дискваліфікувала п'ять завдань єдиного вступного випробування з права

Декілька завдань ЄФВВ були дискваліфіковані

Фахова комісія з питань оцінювання виконання завдань єдиного фахового вступного випробування на навчання у магістратурі ухвалила рішення щодо дискваліфікації декількох завдань тесту.

Про це йдеться у повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

«Члени фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ дискваліфікували чотири завдання (№31, №36, №67, №75) тесту з восьми базових правничих дисциплін і одне завдання (№26) тесту загальних навчальних правничих компетентностей», - повідомили в УЦОЯО.

Як відомо, поріг «склав/не склав» за виконання завдань тесту загальних навчальних правничих компетентностей у 2020 році становить 10 тестових балів, за виконання тесту з восьми базових правничих дисциплін – 30.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
14.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
совесть
А чи не забагато 5 завдань дискваліфікованих для вступників у магістратуру? І Цукерочка "всім по 1 балу за кожне таке завдання" для особливо знервованих... і не дуже тямлячих у тестуванні й оцінюванні. Бо ці додані для всіх бали не впливають на рейтинг! Що ти відповідав (і втратив час, думаючи над відповіддю там, де її однозначної немає), що тицьнув навмання. А те, що на цих завданнях хтось втратив дорогоцінний час на інші завдання, а нерви (та хто їх похарує)? Рівень "професійності" оцінювачів вражає!
Марко
Дискваліфіковані запитання зараховані як вірні, та за шкалою 100-200 не враховані. Це нормально?
SmmrtmSdnss
То есть по факту порог даже не 30, а 26. И все равно будут жаловаться что много...
Ваня
Все дисквалифицированые засчитывают как правильные?? Кто-то ответит на этот вопрос ?
ANDRII
Для Ваня: так. Зараховуються як вірні та додаються до кількості здобутих балів.
zbs
Вот это шара! А кто-то продолжает ныть, что порог повысили *Facepalm*
Коментувати