Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права

Опубліковані відповіді на завдання тесту єдиного фахового вступного випробування з права

Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права

У понеділок, 06 липня опубліковані правильні відповіді на завдання тестів єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК).

Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів ЄФВВ, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ

Всі завдання тестів оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильну відповідь; 0 балів, якщо правильної відповіді не надано, або вказано більше однієї відповіді.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту з права, — 100 балів.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту загальних навчальних правничих компетентностей, — 30 балів.

Офіційне оголошення результатів ЄФВВ з права відбудеться не пізніше 17 липня.

При оголошенні офіційних результатів єдиного фахового вступного випробування з права будуть оприлюднені дві таблиці переведення тестових балів у шкалу від 100 до 200 балів для тесту з права та тесту загальних навчальних правничих компетентностей.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться під час вступу в магістратуру.

Участь в єдиному фаховому вступному випробуванні взяли 15 220 осіб, що становить 87% від загальної кількості зареєстрованих учасників тестування.

як визначити тестовий бал з ЄФВВ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олена Іванівна
Тест з ЕФВВ в магістратуру!!!Серце крається, сльози душать, як наші діти БОРЯТЬСЯ, щоб вступити в магістратуру Правознавство. Звертаються до МОН, подають петицію президенту, залучають ЗМІ. Головне питання- 1.Знизити по максимуму Прохідний поріг(логіка та право) 2.Анулювати ряд питань, які не відповідають рівню бакалавра та які мають помилкові відповіді. Діти не винні, що змушені були писати в масках в такій жарі понад 30град, без перерви понад 3-х годин.Не мали змогу готуватися по людськи. Ви навмисно ціми надзвичайно складними тестами з ЕФВВ плануєте скоротити кіл-сть студентів, та штовхаєте їх до виїзду за кордон. Не робіть злочину проти наших дітей. Дайте змогу дітям пройти та вчитися в магістратурі!!!