Онлайн тест ЄВІ 2020 року з англійської мови

​Учасники ЄВІ в магістратуру з англійської мови без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал

Онлайн тест ЄВІ 2020 року з англійської мови

Використовуючи сервіс ЗНО-онлайн, учасники єдиного вступного іспиту з англійської мови мають можливість без зайвих зусиль визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту.

Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЄВІ необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час виконання завдань тесту з англійської мови.

Після надання усіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з англійської мови, дорівнює 42 балам.

Сервіс використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи ЄВІ з англійскої мови, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти.

ПЕРЕЙТИ ДО ОНЛАЙН ТЕСТІВ

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тесту єдиного вступного іспиту в магістратуру з англійської мови.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів