Опубліковані відповіді на тест ЄВІ з іноземних мов

Учасники тестування можуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту

Опубліковані відповіді на тест ЄВІ з іноземних мов

Опубліковані правильні відповіді на завдання тестів єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що були проведені 01 липня.

Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів ЄВІ з іноземних мов, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник тестування з іноземних мов, правильно виконавши всі завдання, дорівнює 42 балам.

Всі завдання тестів оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильну відповідь; 0 балів, якщо правильної відповіді не надано, або вказано більше однієї відповіді.

Офіційне оголошення результатів єдиного вступного іспиту з іноземних мов відбудеться не пізніше 15 липня.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Снижайте пожалуйста проходной балл до 7 баллов пожалуйста!!!
Abcs
Спеціально зробив маленький експеримент: склав онлайн тест 2 зміни не читаючи завдань і просто обираючи відповідь «А» на кожне питання. Підсумок: 10 балів. Нормальний та логічний поріг це 22 бали, тобто >50% правильних відповідей, і немає жодного змісту що року його змінювати.. Так, до речі, є у багатьох західних вузах: 50% або менше балів на іспиті автоматично дорівнює оцінці “F”, тобто не склав. Живіть з цим ;)
Foreston
Для Abcs: добре тільки тест буде з Укр. мови.) так ж буде справедливо, щоб поступити в державний вуз здати тест на знання державної мови.
Abcs
Нє-а, хіба якщо хтось вступає в магістратуру з дипломом бакалавра іноземного внз де українська не є мовою навчання. Інакше сам факт успішного закінчення україномовного бакалаврату є свідченням того, що укр мовою людина володіє на достатньому рівні, бо інакше бакалаврату б не закінчила. У світі всюди діє такий принцип: закінчення університету з певною мовою викладання автоматично слугує підтвердженням знання цієї мови ;)
Зоя Бобкова
Для Abcs: у моєму зошиті ти із буквою А набрав би 5 балів.
Коментувати
W
Ненавижу, куча ошибок, одно задание на пол листка, жара в маске и в аудитории, спасибо блядь за ваши тесты
Stonnos
А какой проходной бал будет или хотя бы может быть, никто не в курсе ?! В прошлом году знаю вроде 12 был, а в этом хз
Foreston
Не розумію людей які пишуть, що їм часу було достатньо, тест легкий. Тобто ви хочете, щоб пороговий бал був якомога вищим??? Щоб якомога більше людей не пройшли поріг склав/несклав??? (Бо там хтось навгад 10 відповідей ) то вам що завідно ?? І доречі повторю багатьох дописувачів, для більшості іноземна не є профільною, є люди які замаються точними дисциплінами і англійської взагалі незнають і їм її не треба, хіба що щоб звалити з цієї країни!
іцоіеньліьб
Для Foreston: Дурні не повинні навчатися! Так, порог має бути високим!
Foreston
Якщо Я незнаю іноземної Я дурний ??? Тоді давайте перевіримо всіх магістрів які отримали дипломи за останні 10 років, хто не здає тест з іноземної забрати Диплом, вони ж получається "дурні" ??
Зоя Бобкова
Для іцоіеньліьб: якщо ти не знаєш хімії, працюючи адвокатом, то ти придурок?
Коментувати
Yuliia
Звертаюсь до працівників osvita.ua Надайте, будь ласка, інформацію щодо подачі на апеляцію стосовно правильності відповідей тесту.
Ярослав
Для Yuliia: а в тебе питання стосовно англ чи іншої мови?
Коментувати
Tina
Звичайно треба понизити прохідний поріг, а також збільшити час на виконання самого тесту. 60 хв на виконання 42 завдань. Одна хв на кожне завдання. А коли ж подумати. От вступники і виконують наугад.
Іра
Для Tina: абсолютно достатньо часу для тих, хто хоч трохи знає. Спитали сина, чи достатньо часу. Сказав, написав за 35 хв. При тому, що він складав англійську при вступі і зараз рідко коли мав з нею справу.
Зоя Бобкова
Для Іра: у нас деякі і за 5 хвилин встигли, ваш син тоді - лох.
Коментувати
Dmytro
Прислухайтеся до студентів ! Зменшіть пороговий бал, хоч на 9-10 правильних відповідей
Vladislavaviktoria
Для Dmytro: +, я знаю английский, но сам по себе такой человек, которому нужно вдумчиво размышлять, из-за время пришлось все наугад
Dmytro
Вот і я про що. Залишилось мені одне завдання де було 6 завдань, тільки розпочав читати текст, як тут говорять, що ще 5 хв і теж прийшлось вгадувати в кінцевому результаті 0 з 6, і от на рівному місці втратив бали...
Коментувати
Dmytro
Часу було дуже мало + умови, маски, хвилювання. Повинні зменшити пороговий бал. І взагалі не розумію для чого це зно, якщо ми після 11 класу усе здали і англ не була профільним моїм предметом лиш проходили на першому курсі????‍♂️
Даниил
Хотя б пороговий бал уменьшили, так как с моей группы 16 человек не прошло, если порог будет 12 балов
Секрет
Для Даниил: так зачем тогда этот тест тогда нужен? у меня знакомый даже задания не читал, и натыкал наугад 9 балов. Если понизят и он пройдет, это реально бред.
Зоя Бобкова
Для Секрет: а може він шикарний фізик, тоді на х*я йому той тест з англійської?
Інжир
Для Зоя Бобкова: Назвіть мені хоча б одного відомого фізика, в якого ’’робота " була виконана українською мовою??
Коментувати
W
Никто не знает, будет ли бал проходной ниже,мб инфа проходила такая, школьникам сделали ниже
Інжир
Для W: ну школьники 1ый раз сдают ЗНО а ты второй, ещё и порог ниже некуда и ты ещё хочешь ниже!
Алёна
Для Інжир: По какому параметру Вы решили, что "W" проходит ЗНО второй раз?
Коментувати