Відбулось проведення ЄВІ з іноземної мови

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть опубліковані найближчим часом

Відбулось проведення ЄВІ з іноземної мови

У середу, 01 липня, відбулось проведення двох сесій єдиного вступного іспиту з іноземних мов для абітурієнтів, які цього року вступають на навчання за програмами магістра.

Максимальна кількість тестових балів, яку зможе отримати учасник тестування правильно виконавши усі завдання тесту, дорівнює 42 балам.

З метою інформування учасників єдиного вступного іспиту до 03 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЄВІ.

При визначені результатів тестування буде опублікована таблиця переведення тестових балів з єдиного вступного іспиту з іноземної мови у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників не пізніше 15 липня.

Як розрахувати тестовий бал ЄВІ

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анон
Кто знает можно ли будет перездать ЄВІ как в прошлом году? или в этом году не будет перездачи ?
Богдан
Для Анон:Пишут,что пересдать можно будет в этом году только ЄВІ на спец. сессии в конце октября,но это в региональных центрах за свой счёт.
Коментувати
Артём
Почему при вступлении нельзя воспользоваться сертификатом еви прошлого года? В чем разница, ведь по зно в течении 3-х можно воспользоваться сертификатом, а еви только единожды, это полный абсурд.
Mila
Я здавала ЄВІ в минулому році, набрала 186 балів і впоралась за 50 хвилин, другий раз перевіряти не стала бо й так розуміла що буду навчатись на зочній формі де бюджету нема. В цьому році спробувала пройти ЄВІ в двох змінах заради цікавості. Перша зміна впоралась за 40 хвилин, було 5 помилок. Друга зміна впоралась за 45 хвилин 3 помилки. Англійську вивчала безперервно починаючи з 10 класу самомтійно та на додаткових курсах. Можу сказати, що в кожному ЄВІ було 2-3 питання на які не запропоновано ідеально правильної відповіді, однак загалом тест непоганий.
Рома
Тести винесли мені мозг своїми закручиними фразами та перевіркою моєї емпатійності, а не знаннями інгліш, часу було обмаль насилу втіснувся, я хочу вступити в цьому році і як білішсть з нам, прохання знизити пороговий бал для можливості вступу до 5. Тай можливічть влаштувати свою долю так як хочемо ми а не так як вигідно вам зробити з нас тупих йолопів якими можна керувати.
Руслан
Було тяжко складати зно, доки з текстом розібрався, а тоді афішкл від завдання де не граматика а емоцвйний окрас треба, а що тут перевіряти будуть? Тексти закручені, дай мені можливість та іншим поступити знизьте пороговий до 5 так молодь радіти буде і казати вам дякую!
Богдан
Для Олександра Так як Ваш син збирається поступати на англійську філологію,то не дивно,а тут іде мова ще про тих абітурієнтів,які вчились і в технічних вузах,і тому їм значно важче складати гуманітарний англійський,який вивчали в ВНЗ тільки один семестр на першому курсі. Розумніше було б складати ЗНО з профільного предмету.
Олександр
Для Богдан: навіть не буду з Вами сперечатися. Просто описав випадок з життя.
Олег
Так нас Юристів гноблять як скотів Спочатку Англійську здаємо, а потім в догонку Логіку і Право в один день, дотогож без відпочинку.
Коментувати
Олександр
Син цього року вступає на бакалаврат. Планує вступати на англійську філологію. Тому, почитавши тут коментарі, підкинув йому цей ЄВІ в магістратуру. Попередив лише, що жаліються на недостатність часу. Малий згодився і по-фану вирішив написати. Закінчив за 40 хвилин. Повторно відповіді не дуже перевіряв, хоча і вагався в деяких відповідях (виправив три відповіді). У підсумку 183 бали, а якби не виправив тих три відповіді, то мав би 191 бал.
Наталія
Для Олександр: молодець! Мій син теж на філології. Правда вже закінчив 2 курс)
Наталія
Для Олександр: a де Ви брали цей ЄВІ? Я теж своєму хочу підкинути. В майбутньому планує на магістратуру
Олександр
Для Наталія: брав тут: http://osvita.ua/master/master-zno/answers/74852/
Коментувати
Анонимка
Ребята, катайте в доту и в вов! И все сдадите! 20к часов в вов и 6к часов в доте — 130 баллов) гл хф
Svartedauden
Для Анонимка: жаль тебя. А хотя... нет.
Коментувати
Вікторія
Прочитавши коментарі, мені стає трохи страшно від того,ким ви є. Одні кажуть,що часу замало, інші "пресують" їх, бо ж " я розумний, мені вистачило, а ви ло** і не змогли такий легкий тест зробити". Але ж вашу мать,коли дітей повідомляють про ЄВІ? за рік? Діти, які знають мову на шкільному рівні ані фізично, ані морально підготуватись. Ви читали завдання? Там для тих,хто знає мову на високому рівні часу бракує, а для тих, хто востаннє в школі вчив, то й подавно. Я розумію ЄВІ зробити для тих, хто планує використовувати англійську у своїй професії, але ж вашу мать, для студентів кафедри іноземної філології ЄВІ не потрібно, зате для всіх інших ледь не обов"язково. Нісенітниця...
Гость
Для Вікторія: Нам сообщили "радостную новость" что нужно сдавать ЕВЭ где-то в январе этого года.
Олег
Що за дурниці? Про ЄВІ всі знають з самого початку навчання
Вікторія
Ні, не з самого початку! Для більшості спеціальностей ввели обов"язкове ЄВІ лише цього року.
Коментувати
Лариса
Проблема полягає у викладанні іноземної у ВНЗ. Туди і адресуйте скарги. Адже тест ЗНО для абітурієнтів не набагато легший.
Лариса
Проблема полягає у викладанні іноземної у ВНЗ. Туди і адресуйте скарги. Адже тест ЗНО для абітурієнтів не набагато легший.
Іра
Якщо це тсти, то чому відповіді треба чекати аж три дні? Крім того, як вже знайшли, один текст тупо взяли з сайту ВВС
Да
Розумно назначати ЄВІ в другу в зміну, коли в кабінетах 30+ градусів і ти задихаєшся в тій тупій масці
Ром
Для Да: Одному вступнику взагалі погано стало і до нього викликали швидку медичну допомогу.От і доздавався ЗНО.
Коментувати
Виталик КНЕУ
Шлюхи твари мрази !!! Время не былоо вообще И за вас пришлось на угад больше половины ставить ! Потому что на текст ушло 30 минут твари что б вы убились те кто ето сделал ето зно по Ангийскому
студент
Для Виталик КНЕУ: не позорься, времени было достаточно, я не понимаю что ты делал 30 минут с одним текстом
Виталик КНЕУ
Как достаточно,времени совсем не било!
Інжир
Для Виталик КНЕУ: аххаха, ты его по слогам читал?
Коментувати
Виталик КНЕУ
Шлюхи твари мрази !!! Время не былоо вообще И за вас пришлось на угад больше половины ставить ! Потому что на текст ушло 30 минут твари что б вы убились те кто ето сделал ето зно по Ангийскому
Массон
Для Виталик КНЕУ: во всем виноваты иллюминаты!
Ришков
Я сам не встиг 23 питання написати.І дальше на угад ставів.
Коментувати
Марія
Часу не вистачило! Половину на вгад змушена була написати через брак часу! Яким буде прохідний бал?
Мяу
Для Марія: Во всём виноват не «брак часу», а брак мозгов. Think about it ^ ^
Коментувати
Вячеслав
МДА, спасибо за время, очень классно было писать на последних 5 мин. Пересдача будет ? Может опять петицию ?
Владислава
У меня просто нет слов, за час ничего не успела, просто пришлось на угад, спасибо за заботу
Тетяна
На цей тест потрібно відвести 90 хв., бо години замало, щоб обдумано відповісти на всі запитання й заповнити бланк. Є, звичайно, вступники, які дуже гарно знають іноземну мову, але їх не так багато. Я була на пункті тестування й чула нарікання багатьох дітей на брак часу.
Native Speaker
Для Тетяна: да, 90 мин и желатедьно вариантами ответов: а) Correct b) кирпич с) квадрат d) гипотенуза
Інжир
Для Тетяна: часу не вистачало студентам, які знають англ на рівень А2, але вони все таки виконали завдання на 20+ мін, іншим бракувало мізків) PS В 20 років вже не діти, а дорослі які "вміють" розставляти пріоритети!
Harvey Specter
У мене рівень англійської В2. Впевнено користуюся розмовною англійську, використовуючи її на роботі. Пройшов тести, і можу сказати, що це не тести, а дно. Таке відчуття, ніби мене відправили на 100 років назад. В завданнях використовуються слова, які мають найнижчий рівень використання носіями мови. Речення побудовані якимось застрілим способом побудови речення. Ніхто зараз так не говорить англійською, як написано в тестах. Для порівняння, тести IELTS це просто небо і земля в порівнянні з ЄВІ. Стає зрозуміло, чому наша освіта не цінується за кордоном. Часу дійсно не вистачило, довелося останні 10 завдань дуже швидко виконувати, оскільки весь час пішов на неадекватні тексти, щоб обдумати безглузді варіанти відповідей. Короче кажучи, англійська в ЄВІ це взагалі якась інший всесвіт, який не стосується реальності. Ніхто так не говорить англійською. Показував тести носіями мови із США, то вони сказали, що це фігня повна, а не тести.
Коментувати
Людмила Анатоліївна
Безграмотні заголовки на "Освіті" - показник освіти в державі. Соросятня на власному прикладі показує ступінь деградації освіти під їхнім керуванням. Браво!