Дати проведення ЄВІ та ЄФВВ при вступі в магістратуру

Графік проведення вступних іпитів в магістратуру у 2021 році

Дати проведення ЄВІ та ЄФВВ при вступі в магістратуру

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування вступників триватиме з 11 травня до 18:00 03 червня 2021 року у закладах вищої освіти.

Основна сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземних мов проводиться 30 червня 2021 року.

Основна сесія єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) проводиться 02 липня 2021 року.

Додаткова сесія єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування проводиться після основної сесії в строки, що окремо встановлюються Українським центром оцінювання якості освіти.

Спеціальна (третя) сесія єдиного вступного іспиту (ЄВІ) проводиться за рахунок коштів фізичних осіб, у терміни, встановлені Міністерством освіти і науки України.

Складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 11 травня та закінчується 19 травня.

Фахові вступні випробування, а також додаткові фахові вступні випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), і вже складали єдиний вступний іспит та/або єдине фахове вступне випробування, проводяться з 19 липня по 30 липня 2021 року.

Вступні іспити у закладах вищої освіти, для осіб які мають право на вступ за результатами вступних іспитів замість тестів ЄВІ та ЄФВВ, проводяться за графіком основної сесії єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування (30 червня та 2 липня 2021 року).

БІЛЬШЕ ПРО ЄВІ ТА ЄФВВ

Освіта.ua
15.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Доброго дня. Склала ЄВІ, в одному з цільових вишів вимагають скласти ЄВІ "окремо у нмх". Чи це правомірно? Чи може виш самостійно встановлювати правила вступу і вимагатиу абітурієнтів перескладання іспиту?
Галина
Для Ольга: окремо ЄВІ у виші не буває. Просто на деякі спеціальності (наприклад гілузь освіти) ЄВІ не приймають, а здають внутрішній іспит з іноземної. Ви на яку спеціальність вступаєте?
Ольга
Логопедія.
Коментувати