Розпочалась реєстрація на додаткове ЗНО у магістратуру

Реєстрація триватиме до 15 жовтня на базі вишів, які проводять додатковий прийом

Розпочалась реєстрація на додаткове ЗНО у магістратуру

7 жовтня розпочалась реєстрація учасників третьої сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови. Участь у тестуванні можуть взяти ті вступники у магістратуру, які не склали єдиний вступний іспит з іноземної мови під час основної чи додаткової сесій або хочуть скласти іспит повторно.

Реєстрація учасників триватиме до 15 жовтня 2019 року на базі приймальних комісій вишів, які проводять додатковий прийом в магістратуру.

Тестування відбудеться 5 листопада у 9 містах — Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Підтвердженням реєстрації є екзаменаційний листок, який вступник отримує у виші.

Третя сесія тестування є платною, тому для участі у ній необхідно сплатити 495 грн на рахунок Українського центру оцінювання якості освіти.

Результати третьої сесії Єдиного вступного іспиту можна буде використати тільки 2019 року і тільки для навчання на контракті.

Як відомо, складати ЗНО в магістратуру з іноземної мови необхідно вступникам на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

Більше про ЗНО у магістратуру

Освіта.ua
07.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олеся
Це хіба дурні повні які неможуть вчасно здати ЗНО здаватимуть його аж в жовтні. Хоч сумніваюся , що це ім допоможе.Якщо воно дурне то дурне і є...
Манян
Для Олеся: це так.
Коментувати
Оксянка
Що це за дурня нащщо тих додаткових іспитів.Хто не встиг здати то це його проблема.Нащо додаткові у жовтні екзомени здавати.
Рон
Для Оксянка: І я так кажу.
Коментувати