ЗНО до магістратури з іноземної можна скласти повторно

Результати іспиту з іноземної мови можна буде використати для вступу на контракт

ЗНО до магістратури з іноземної можна скласти повторно

Для вступників у магістратуру, які матимуть бажання повторно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови, буде проведено додаткове тестування. Спеціальна екзаменаційна сесія відбудеться у листопаді. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 7 до 15 жовтня, а сам іспит відбудеться 5 листопада.

Пункти проведення зовнішнього оцінювання створять у Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні та Харкові.

Для реєстрації вступнику необхідно буде звернутись до приймальної комісії одного з вишів, куди він планує вступити. Важливо, що перед цим обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.

Результати третьої сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови можна буде використати для вступу в 2019 році тільки на контракт.

Вступники також мають звернути увагу, що третя сесія буде платною – вартість окремо визначить Український центр оцінювання якості освіти. Передбачається, що вона буде на рівні пробного тестування ЗНО для школярів.

Як відомо, єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО мають складати вступники в магістратуру спеціальностей галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право»,  «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини», «Культура і мистецтво» (крім мистецьких спеціальностей), «Богослов’я», «Управління та адміністрування»,  «Інформаційні технології», «Публічне управління та адміністрування».

Основна сесія єдиного іспиту відбулась 2 липня 2019 року, в ній взяли участь понад 55 тисяч вступників, з яких 17 677 учасників не подолали поріг тесту «склав/не склав».

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО У МАГІСТРАТУРУ

Освіта.ua
17.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів