Третина вступників в магістратуру не склала ЗНО

Майже 18 тисяч вступників в магістратуру не склали ЄВІ з іноземної мови

Третина вступників в магістратуру не склала ЗНО

17 677 учасників єдиного вступного іспиту з іноземних мов, що проводився за технологією ЗНО і результати якого необхідні для вступу на деякі магістерські спеціальності, не змогли подолати поріг тесту «склав/не склав».

Тест єдиного вступного іспиту з іноземних мов складається із 42 завдань, кожне з яких оцінюється у один бал.

Пороговий бал «склав/не склав» за виконання завдань єдиного вступного іспиту був встановлений предметною фаховою комісією на рівні 12 балів.

Загалом тест єдиного вступного іспиту складали 55 186 вступників до магістратури, 32% з яких не змогли набрати необхідну кількість балів.

Нагадаємо, єдиний вступний іспит з іноземних мов є обов’язковим для вступу на спеціальності магістратури «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань «Культура і мистецтво», спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» тощо.

Також значна кількість вступників до магістратури не склала тести єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей, що необхідні для вступу на спеціальності «Право» та «Міжнародне право».

Зокрема, єдине фахове вступне випробування з права не склали 4 142 учасника (29%), єдине фахове вступне випробування із загальних навчальних практичних компетентностей не склали 2573 учасника (18%).

Нагадаємо, єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних практичних компетентностей складали 14 259 осіб.

Поріг «склав/не склав» за виконання завдань тесту загальних навчальних правничих компетентностей встановлено на рівні 8 тестових балів (із 30 можливих), поріг тесту з восьми базових правничих дисциплін склав 36 балів (із 100 можливих).

Більше про ЗНО у магістратуру

Освіта.ua
16.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
Дивно, але ЗНО на магістратуру це трохи виходить за межі!!! Раніше всі вступали без ЗНО і вчились, і все добре було!!! А тут ходи витрачай кошти щоб підготовитись!!!! Тому що підготовка до ЗНО відрізняється від загального вивчення англійської мови просто для себе, як не крути!!!! Ви можете знати англійську і вільно нею спілкуватись, але ЗНО не здасте, тому що підготовка до ЗНО це зовсім інше (тобто суто по програмі варто готуватись). І я думаю багато студентів проти ЗНО на магістратуру з англійської!!! Тим більше, в багатьох вузах англійська тільки на 1 курсі є, а потім на 5, і як знати внглійську не ходячи на курси і не вивчаючи вдомаа??? Правильно, ніяк!!!
Іра
Як на мене щей замало часу для виконання завдань. На одне питання, по суті трохи більше хвилини дається. Я вважаю, що ЗНО з іноземної нехай складають ті, яким воно передбачене(іноземна філологія наприклад...і подібні науки). Раніше без зно вступали на магістратуру, а тут ні. Дивно, що цей закон ухвалили цього року. Здається 2020 сходить з розуму
к
Для Іра: та вам ще нормально часу , як на мене то зно для бакалаврату реально нерівномірно розприділяє час. Історію , яку можна зробити за 1 годину , пишуть 150 хвилин і на англійську , де є і творче завдання, теж дається 150 хвилин
Коментувати
Ліда
А я взагалі не розумію чому на магістратуру складають зно з англійської.Оскільки дипломи -українські, державна мова -українська, то й зно має бути з державної мови.
Кристина
Прохідний бал 12 так і залишився у цьому році? Можливо хтось в курсі або де можна знайти дану інформацію.
Валерій
Для Кристина: В цій статті???? Так, 13
Коментувати
Володимир Борисович
Тести з ЄФВВ були дуже складні, а ще в таких жахливих умовах писати- в мастці та в такій жарі. Це знущання якесь.Потрібно зменшити Прохідний Поріг!!!
Катерина
Діти писали тести в магістратуру в масках, не було чим дихати, багатьом було погано-.це ЖАХЛИВО!!! Увійдіть в положення, Прохідний поріг потрібно ЗМЕНШИТИ!!!
Тетяна
В якщо працюючи і не маючи часу та грошей на репетиторов, тоді як бути? Зі школи вже десятки років минуло.
студент
Для Тетяна: то якщо працюйете то ідіть працювати далі, ви ж на магістратурі всеодно навчатся не будете, навіщо вам дурепі вона потріба?
Коментувати
Валерій
Такі діла.Два місяці назад на чердаку знайшов старі потропані підручьники з англійськоі мови.За 4,5,8 клас.Учу по програмі шкільних підручьників,може це мені допоможе.Приняймні хоть ліпше, аніж нічого.Та думаю якось таки здам.
Лен
Зно в реалі не можливо здати без регулярних репетиторів! Я здавав пробне зно і нічо не набрав , ой не знаю чи здам? Най Господь Допоможе мені...
Настуня
Для Лен: Атож! А репетитори теж нічого толком не навчать,лише бабоси здеруть.
Катерина
Не меліть дурниць, купа народу здають на 190+ без репетиторів та без вивчення мови у ВНЗ. Не перекладайте відповідальність зі свого власного неуцтва на некомпетентність МОН, укладачів тестів та Боженьку.
Коментувати
Лен
Зно жесть! Тести важкі до предєла. Якби хоть на 14 здав я б напився з радості. Та я оптиміст і вірю в краще!!!
Рош
Для Лен: Сам коли здам тести ЗНО буду тиждень бухати з того щастя.
Коментувати
Леня
Я вже 6 рік складаю ту іноземну, і не можу здати,як хтось прокляв! Та я не здамся! Я цього року вже здам ЗНО!
Ірка
Для Леня: Думаю тобі пороблено.Чи може ти у щось вступив і тому тебе переслідуєть невдача.Звернися краще до екстрасенса чи гадалки.Бо це не жарти.
Коментувати