Визначено результати ЗНО в магістратуру з права

Завершено обробку відповідей та визначено результати тестів ЄФВВ для вступу в магістратуру з права

Визначено результати ЗНО в магістратуру з права

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати тестів єдиного фахового вступного випробування з права та загальних начальних правничих компетентностей, які відбулись 4 липня.

Результати тестів визначені для більше ніж 14 тисяч учасників та розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у кабінетах учасників ЄФВВ/ЄВІ.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЄФВВ з права склав 36 балів, пороговий бал для тесту ЄФВВ із загальних начальних правничих компетентностей склав 8 балів.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники тестів зможуть використовувати під час вступу до магістратури.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 3-х календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Освіта.ua
16.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів