Визначено порогові бали тестів ЗНО в магістратуру

Фахові комісії встановили поріг «склав/не склав» для тестів ЄФВВ з права та ЄВІ з іноземних мов

Визначено порогові бали тестів ЗНО в магістратуру

12 липня члени фахових комісій з питань оцінювання виконання завдань з блоків ЄФВВ встановили мінімальну кількість тестових балів, які за виконання завдань відповідного блоку може отримати вступник з мінімально допустимим рівнем фахової компетентності.

Поріг «склав/не склав» за виконання завдань тесту загальних навчальних правничих компетентностей встановлено на рівні 8 тестових балів, поріг тесту з восьми базових правничих дисциплін склав 36 балів.

Також, на спільному засіданні члени предметних фахових комісій з усіх іноземних мов після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал за виконання завдань єдиного вступного іспиту таким, що відповідає 12 тестовим балам.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час вступу в магістратуру.

Результати вступних випробувань за шкалою 100–200 будуть завантажені на інформаційні сторінки «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» 16 липня 2019 року.

Освіта.ua
15.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студентка
Зно з іноземної просто жахливе. Я не розумію, чому так мало часу на їх виконання. Незнаю як з англійської, але з німецької мови питання сформульовані незрозуміло, заплутано. Було навіть в деяких питаннях 2 правильні відповіді. Але це ж неприпустимо. І що за брєд з цим зно, коли його не складаєш то навіть на контракт не проходиш. Чесно кажучи, я розчарована нашою владою, нашим міністерством освіти і всіма разом взятими. Було б чудово, якби ще вони пройшли б це зно. Відчули як воно сидіти і писати в душних аудиторіях та щей в масках . 60 хв на виконання 42 тестів то мало.
Людмила
Идет геноцид народа Украины, в том числе и студентов. Им не надо образованная молодежь в нашей стране, им нужны рабы! Установить проходной бал - 10 в условиях карантина - позор!! Многие студенты - строители, архитекторы до последнего не знали, что им нужно будет сдавать этот экзамен. Он должен быть внутренним в университете! https://testportal.gov.ua/rezultaty-yevi-vstanovleno-porogovi-baly-sklav-ne-sklav/ Требуем снижение проходного бала хотя бы до уровня 2018 года!!
vlad
Для Людмила: нужно быть идиотом, чтобы не набрать 8 баллов. Такие "специалисты" нам уж точно не нужны... тем более, тест не требует особых, специальных, знаний, его может пройти, что бакалавр, что школьник, что человек без образования, о с работающей головой.
Коментувати
Наталья
Я за снижение проходного бала для магистров. Логика и право в этом году было сложнее за прошлые года. И это при эпидемии и масочном режиме. Что это такое, кто составлял в этом году эти тесты? Шесть лет учебы и не закончить магистра из за логики и права - это что-то. Просто нет слов. Кто за снижение порогового бала? Подписываем питицию.
Батько студента
Все робиться для знищення,щоб молодь вчила іноземну мову , сдавала на магістратуру,а хто не пройде -пряма дорога на роботу до Польщі і т.д.А хто гарно бути знати іноземну,хай країна вивчить його тут,а потім він теж поїде з країни.Так от,якщо буде підвищення порогових балів,то так і буде...Молодь буде розчаровуватися у такому відношенні,а потім вже на контракті нікого буде вчити, та й на бюджеті з таким відношенням не захочуть в таких умовах. Як ВНЗ виживати ,якщо держ.фінансування немає, контракт підняли, і хочуть ще піднімати порогові,щоб і бажаючих контрактників не було із-за непродуманих експериментів. Навіщо вводити ЗНО з іноземної для всіх та ще й поріг піднімати, враховуючи дистанційну та ті жахливі умови ,в яких бакалаври писали ЗНО.
Студентка
Для Батько студента: це шо ж за дебіли тоді остануться? треба піднімати порогові бали і не нада тут жаліть всяких ледацюг, які роками ніфіга не робили, списували і подібне і чудом отримали диплом. у тих, хто правда вчився, проблем нема. якщо такі дурні, що не можуть скласти іспит - хай їдуть в польшу, комусь же треба полуницю збирать. а англійська корисна, і не обов’язково для того, щоб виїхати. більшість провідних наукових робіт публікуються саме на англійській, тому якщо україна не хоче відставати від решти світу, то її мешканці мають цю мову знати! а то тоже, будем радіти, що придумали велосипед, коли в усьому світі уже машинами катаються (образно). таких студентів не жалко, хай їдуть, а далі хай проходять достойні. а то що це буде? дитя не може даже дібрати балів до порогу! якщо так потакать, то ніхто розвиватися не буде, і будемо ми в суцільний біді. а так буде мотивація хч щось робити, дай бог, може хоч краще стане. а то погляньте на тенденцію! діти стають дурніші і дурніші...
Коментувати
Аліна
Люди хочуть навчатися, ті хто реально знають і відмінно вчаться по своїй спеціальності через єві з іноземної мають не пройти, це проти правил. Ті хто не вчаться але вгадали в тестових завданнях - молодці, але спеціалісти в майбутньому без знань будуть ніякі. Україна до того веде, що більшість українців поїде за кордон на навчання і там проявить себе або в гіршому випадку лишиться без освіти. А зараз тільки з дипломом магістра й беруть, бо бакалаврат вважається вища незакінчена освіта. Дайте можливість вчитися тим хто хоче, не забирайте у дітей можливість поступати далі!
Вікторія
Знизьте прохідний бал, зробіть як в 2018 році. Чому з роками підвищується поріг при чому завдання складніші ніж минулі роки? Якщо для школярів знижують поріг,то що за дескримінація, чому так несправедливо? Думаю більша частина людей за зниження порогу чи я помиляюся?
Анна
Полнейший маразм это ЗНО! Как вы думаете реально написать тест за 60 минут? Из которых тебя будут дергать чтоб обыскать металлодетектором, когда ты сконцентрировался на тексте. Его реально сдать, если у тебя хорошее чуйка. По другому никак! Проверка не знаний, а на сколько у человека устойчивая психика. Так вот, "Міністерство освіти і науки України" пройдите для начала сами этот тест, в таких же условиях как и студенты которые хотят поступить на магистратуру, а потом уже ставьте пороговые баллы!
Іван
Зменшіть прохідний бал!!!! А то в армію не дуже хочеть ще погуляв...мої зо пз що ах за ах за ах за пз за пз за пз за пз за пз
Pavel
Вони сволочі бессовісні,нащо на так багато спеціальностеі зно з німецькоі ну іноземноі здавати.Це ужас! Проклинаю тих дебілів що ввели зно !!!
Галина
Для Pavel: в магістратуру на всі спеціальності здають іноземну
Коментувати
Ярослав
Я вже 3 пів року вчу німецьку мову.Вчу по шкілній програмі.Так вийшло що в своі 38 років надумав іти вчитися в магістратуру. І вчимо разом із сином.Він учить мене а я його.Він в 7 класі.Я вчу по його програмі по книжках за 5,6,7 клас.Якось буде,би хоть на прохідний здати.Я вже застарий до цього всього знаю,та стрільнуло на старість ще вступити до магістратури.Думаю якось таки й здам,а що і не таке за життя здавав.
Аліса
Для Ярослав: Дєд нащо тобі на старість та морока? Робота є,бабки маєш от і сиди собі.
Коментувати
,
Капець! Це повна параша ті тести я бачив,що на пробних творилося.Ше й не знаю який проохідний ті безумці з Мін Освіти придумали...Повна лажа.Пидец труба нафігг!
Параша
Пацани забийте болт на то ЗНО якось можна вгадати правилні відповіді,навіть,якщо ніхіра не вчив.Це тести,а не розгорнуті питання як на екзамені.
Сева,
Що то робити? Тести в магістратуру дуже тяжкі. Як іх здати? І система комп’ютерна оцінює і вибиває не завди правильно.Я здавав пробне і там такі тести,що я думав,що полисію за ту годину,мало волосся на собі не дер. Це ужас,біда!!!
Бувалий чувак
Для Сева,: Ти пиши на вгад із закритими очима довго не думай.Я так робив і повір це мені завжди помагало,і торік я навіть не перечитував питань,а заплющив очі і на вгад відмічав і все.І уяви собі не підвело набрав 23 бали,а прохідний був лише 13.І мій друг так же зробив і набрав 21. Так що не пар мозг братуха!…
Ігор
Ти чо Валлєра чи що! Що ти мелеш,навгад! Ти за базар свій отвечай Валєра! Ти трендиш чувак!
Коментувати
Олик
Відмініть тести з іноземноі в магістратуру! Нащо вони потрібні! ? Хіба не достатньо одного іспиту із фаховоі спеціальності? Навіщо фізикам,чи математикам чи ін...Обов’язкові ЗНО з іноземноі! Чи вони вже геть показилися там! Придурки!!!
Сторонній спостерігач
Для Олик: а як ви будете служити своїм хазяям без знання іноземних мов, а гої?
Гнат
Правильно! Так !
Студентка
Більшість наукових робіт написані АНГЛІЙСЬКОЮ!! і якраз фізикам і математикам, а ще й програмістам як мінімум цю мову потрібно знати. І що за маразматичні ідеї про рабство? кому ми там треба? а з таким відношенням тим більше, з нас через десятки років тільки раби і будуть, бо інтелекту у нас ніякого, пороговий бал ставлять на мінімум, куди катимся, ойойой
Коментувати
Павло
В МОН сидять самі недоумки, які самі нічого не знають.Ім самим не завадило б здати спершу ті ЗНО, які вони там понапридумували для дітей.Впевнений більшість із них самі не всилі іх будуть здати.
Наташка
Для Павло: Та вони всі там тупорили.
Коментувати
Лещенко Іван
Введення англійського Зно в магістратуру для всіх спеціальностей- це диверсія!! Це засіб розігнати дітей по світу , знищити еліту- випускні кафедри!!!! Мон треба розігнати!!!!
Анжела
Для Лещенко Іван: Шпать іх нахрін в сраку, всяке дерьмо понапридумували! Якого хрена вобше екзамини в магістратуру! Це бля пиздєц!
Христина
Це триндєц що то робиться.Капець бла!
Коментувати
Лен
Зно для мене як китайська грамота ні хірра не вбубаюся.Нічого не поняти з цього.Бессовісні!!!
Ася
Для Лен: Я також якщо чесно нічого нерозумію.
Коментувати
Ростик
Тести з іноземноі без репетиторства ніяк не реально здати навіть на прохідний.Це точно.
Наталія
Для Ростик: мій син позаминулого року без репетиторов за всі 11 класів здав зно з англ мови на 184 бали. Хто хоче, той вчиться
Ростик
Неправда! Так вже й без репетиторів на 183 здав? Що ви жіночко мені байки розказуєте! Без репетитора підготуватися нереально!
Влад
Ну і що важкого в тому, щоб просто вчити слова без репетитора? Уже навіть цього буде достатньо, щоб дати відповіді на половину тесту! Все залежить від Вашого бажання.
Коментувати
Тн
Минулий рік з 100% здало ЗНО лише 15%, жах,.і до чого це доброго призвело. Люди через іноземну не можуть у магістратуру поступити і збільшується кількість некваліфікованих робочих.Бо люди із вищою освітою державі не потрібні.
Абитуриєнт
Для Тн: Це точно. До чого доводять освіту.
Студентка
Державі потрібні розумні люди, а не дурне бидло, яке і пари балів за тест набрати не може. тому таки таких людей і треба відсіювати, все правильно!
Коментувати
Ростик
Що то такі тяжкі тести! Ужас! Умоляю вас зменшіть прохідний бал!!!Прошу вас, я хочу поступити в магістратуру,змилуйтеся прошу!!!
Ол
Для Ростик: Тести просто пипец!!!
Магістр
Та ти що! Хто б казав! Ти Вася, ти хоч до школи ходив? Видно що ні.Вася блін!
Коментувати