Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права

Опубліковані відповіді на завдання тесту єдиного фахового вступного випробування з права

Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права

Опубліковані правильні відповіді на завдання тестів єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК).

Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів ЄФВВ, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Всі завдання тестів оцінюються в 0 або 1 бал: 1 бал – за правильну відповідь; 0 балів, якщо правильної відповіді не надано, або вказано більше однієї відповіді.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту з права, — 100 балів. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту загальних навчальних правничих компетентностей, — 30 балів.

Офіційне оголошення результатів ЄФВВ з права відбудеться не пізніше ніж через 14 днів після проведення тестування.

При оголошенні офіційних результатів єдиного фахового вступного випробування з права будуть оприлюднені дві таблиці переведення тестових балів у шакалу від 100 до 200 балів для тесту з права та тесту загальних навчальних правничих компетентностей.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться під час вступу в магістратуру до вишів.

Нагадаємо, участь в єдиному фаховому вступному випробуванні взяли 14 тисяч осіб, що становить 87,6% від загальної кількості зареєстрованих учасників тестування.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ

Освіта.ua
05.07.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів