Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права

Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту єдиного вступного випробування з права

Опубліковані відповіді на тест ЄФВВ з права

Опубліковані правильні відповіді на завдання єдиного фахового вступного випробування з права для вступників до магістратури, що був проведений 13 липня.

Правильні відповіді на ЗНО з права

Використовуючи правильні відповіді на завдання тестів єдиного фахового вступного випробування, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту.

Максимальна кількість балів, яку зможе отримати учасник тестування правильно виконавши всі завдання частини тесту загальних навчальних правничих компетенцій, дорівнює 30 балам.

Максимальна кількість тестових балів за виконання завдань частини тесту з восьми базових правничих дисциплін дорівнює 100 балам.

Результатом єдиного фахового вступного випробування стануть рейтингові оцінки за шкалою 100–200 балів, визначені окремо за кожним з блоків «Право» та «ТЗНПК».

Рейтингові оцінки за виконання завдань тесту будуть встановлені лише тим вступникам, які подолають поріг «склав/не склав».

Результати основної сесії єдиного фахового вступного випробування будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників не пізніше 27 липня 2018 року. Про конкретну дату буде повідомлено додатково.

Освіта.ua
16.07.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів