На ЗНО у магістратуру зареєстровано 36 тисяч бакалаврів

В українських вишах завершилась реєстрація учасників ЗНО для вступу до магістратури

На ЗНО у магістратуру зареєстровано 36 тисяч бакалаврів

В українських вишах завершилась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на навчання до магістратури.

Загалом, за інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, ЗНО в магістратуру виявили бажання складати майже 36 тисяч вступників.

Як відомо, цього року складати ЗНО необхідно вступникам на спеціальності галузей знань: «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини».

Для цих абітурієнтів вступ відбуватиметься за результатами єдиного вступного іспиту з іноземної мови, а для вступників на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» – також за підсумками єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

Найбільше заяв для участі у ЗНО отримали Національний університет «Одеська юридична академія», Національна академія внутрішніх справ, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Київський національний університет ім. Шевченка, Харківський національний університет внутрішніх справ та Львівський національний університет ім. Франка.

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови відбудеться 11 липня.

Єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей – 13 липня.

ЗНО до магістратури: основна інформація

Освіта.ua
07.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів