5 червня завершується реєстрація на ЗНО у магістратуру

Єдиний вступний іспит відбудеться 11 липня, а єдине фахове вступне випробування – 13 липня

5 червня завершується реєстрація на ЗНО у магістратуру

У вівторок 5 червня завершується реєстрація вступників, які складатимуть тестування за технологією ЗНО для вступу в магістратуру.

У Міністерстві освіти нагадують, що це стосується вступників на спеціальності галузей знань: «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини».

Для цих абітурієнтів вступ відбуватиметься за результатами єдиного вступного іспиту з іноземної мови, а для вступників на спеціальності «Право» та «Міжнародне право» – також за підсумками єдиного фахового вступного випробування з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей.

Щоб зареєструватися на тестування вступникам у магістратуру необхідно звернутись до одного з вишів, у якому вони бажають брати участь у конкурсному відборі.

Вступники, які мають намір взяти участь у відборі за спеціальністю «Право» та/або «Міжнародне право» та одночасно за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» мають подавати документи до приймальної комісії вишу, який у 2018 році здійснює набір на «Право» або «Міжнародне право».

Підтвердженням реєстрації на ЗНО є отримання екзаменаційного листка.

Цього року для вступу в магістратуру за технологією ЗНО приймаються тільки результати тестування 2018 року.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 11 липня, єдиного фахового вступного випробування – 13 липня.

Освіта.ua
01.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів