Реєстрація для проходження ЗНО в магістратуру з права

Реєстрація вступників, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право»

Реєстрація для проходження ЗНО в магістратуру з права

У 2017 році вступники можуть подати не більше п’яти заяв на участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю«Право».

Реєстрація заяв вступників, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» в 2017 році для проходження єдиного фахового вступного випробування (ЗНО) триває з 12 по 25 липня 2017 року.

З 18 по 25 липня 2017 року триває реєстрація вступників, які бажають брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), за умови успішного проходження додаткових вступних випробувань у вищому навчальному закладі, реєстрація на які проводиться з 12 до 17 липня. Вступні випробування проводяться з 18 до 20 липня 2017 року.

Реєстрація здійснюється приймальною комісією одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право».

У ході реєстрації приймальна комісія здійснює перевірку достовірності інформації, наданої вступником. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка, який формується приймальною комісією навчального закладу за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Складено на підставі «Положення про проведення єдиного фахового вступного випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу для здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю 081 «Право» в 2017 році».

Освіта.ua
17.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів