Відкрито прийом заяв від вступників до магістратури

Розпочався прийом заяв від вступників, які мають намір здобувати освіту магістра

Відкрито прийом заяв від вступників до магістратури

16 серпня розпочався прийом заяв від вступників, які мають намір здобувати освіту на магістерському рівні, на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра.

Цього року більшість вступників має подавати заяви про вступ через електронні кабінети.

Абітурієнти мають можливість подати до 5 заяв на бюджет і до 20 заяв на контракт.

Приймання заяв на навчання за бюджетною і контрактною формою для абітурієнтів, які вступають за результатами магістерських тестів, триватиме до 15 вересня.

Вступники, які зараховуватимуться до магістратури за результатами індивідуальної  усної співбесіди, мають подати електронну заяву до  університету до 23 серпня.

Водночас подати заяву про вступ на контрактну форму навчання можна буде пізніше. Зокрема, зарахування на контракт буде можливим до 30 листопада.

Зарахування на бюджетну форму навчання відбудеться 25 вересня.

Електронна заява до університету подається вступником шляхом заповнення спеціальної онлайн форми на платформі Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Окрім надання необхідних документів, вступник має додати текст свого мотиваційного листа.

Відстежувати конкурсну ситуацію у своєму університеті та дивитися рейтингові списки за кожною спеціальністю можна на сайті Вступ.ОСВІТА.UA.

Більше про вступ до магістратури

Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.

Освіта.ua
16.08.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Чи планується додаткова реєстрація на складання тестів для вступу на магістратур, так склалися обставини що не встиг зареєструватися в відведений час? Дякую!
Яна
Що робити, якщо під час реєстрації на магістратуру нема поля пріоритетність, відповідно не можна її проставити?
Іларіон
Для Яна: Доброго дня! Знайшов інформацію:"У магістратуру пріоритет виставляється тільки для спеціальностей Право та Міжнародне право". Але тоді може хтось пояснить як будуть коригуватись рейтингові списки (по типу того як на бакалаврів згідно пріоритетів)?
Коментувати
Сингаівський
Мон і профільний комітет штучно обмежили право Університетів самостійно відбирати молодь в магістратуру, наплювали на академічні права, запровадивши низку обмежень , ввівши поняття «престижні спеціальності» , закривши притік до юридичних, економічних, міжнародних спеціальностей вихідців із бідних сімей. Мета- хай всі пруть за кордон.