Відбулось ЗНО з права для вступників у магістратуру

Правильні відповіді на завдання тесту зовнішнього оцінювання будуть опубліковані найближчим часом

Відбулось ЗНО з права для вступників у магістратуру

2 липня відбулось зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право» або «Міжнародне право».

Єдине фахове вступне випробування передбачало виконання тестової роботи, що складалася з двох блоків: тесту загальних навчальних правничих компетентностей (ТЗНПК) і тесту з восьми базових правничих дисциплін (Право).

На виконання всього тесту учасникам було відведено 200 хвилин.

Блок «ТЗНПК» містив 30 завдань, на їх виконання було відведено 75 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЄФВВ, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з ТЗНПК, – 30.

Частина тесту «Право» містила 100 завдань, на їх виконання учаснику було відведено 125 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЄФВВ, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з права, – 100.

З метою інформування учасників єдиного фахового випробування до 05 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тести ЄФВВ.

При визначенні результатів тестування буде опублікована таблиця переведення тестових балів з єдиного фахового вступного випробування у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати основної сесії ЄФВВ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників не пізніше 13 липня.

Додаткова сесія ЄФВВ відбудеться 14 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ ТЕСТОВИЙ БАЛ ЄФВВ З ПРАВА

ЯК РОЗРАХУВАТИ ТЕСТОВИЙ БАЛ ЄФВВ З ТЗНПК

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
02.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерія
Ужас а не тест!!! В одному питанні дві однакових відповіді! Який ,,уважний‘‘ професіонал це складав??? Це прямий доказ, що ці всі тести нікому не потрібні
Магістр
Для Валерія: минулого року МОН на заяви про невідповідність питань програмі бакалаврату, помилки у зошитах та невідповідність деяких вірних (на думку МОН) відповідей судовій практиці, яку майбутній юрист обов’язково має враховувати відповідало наступне: 1. Іспит в магістратуру непов’язан з програмою підготовки бакалаврів, а тому не має їй відповідати; 2. Технічні помилки, відсутність пробілів між словами, спірні варіанти відповідей не становлять перешкод для студентів, які "дійсно вчилися на бакалавраті"; 3. Виключна компетенція у підготовці тестів у МОН, тому МОН може не враховувати судову практику і рішення Верховного Суду Цього року я думаю відповість щось подібне Про виключну компетенцію МОН у підготовці тестів та те що МОН не враховує спеціалізацію підготовки магістрів у ВНЗ відповіли і з приводу майбутнього ЄДКІ для випускників правничої магістратури
Коментувати