Затверджена характеристика тесту ЄВІ – 2021

ЄВІ передбачає написання тесту з іноземної мови, що складається з читання та використання мови

Затверджена характеристика тесту ЄВІ – 2021

В Українському центрі оцінювання якості освіти затвердили характеристику тесту єдиного вступного іспиту (ЄВІ) у 2021 році.

Згідно з наказом, ЄВІ передбачає написання тесту з іноземної мови: англійської, німецької, французької або іспанської.

Тест складається з 2 частин – перевірка читання (22 завдання) та використання мови (20 завдань).

Загальна кількість завдань у тесті – 42. На виконання цих завдань відводиться 60 хвилин.

Тест міститиме завдання трьох типів: на вибір однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності та заповнення пропусків у тексті.

За кожну правильно надану відповідь учасник тестування зможе отримати 1 бал. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 42 бали.

Як відомо, реєстрація для участі у вступних випробуваннях для вступу до магістратури триватиме з 11 травня до 3 червня 2021 року (включно).

БІЛЬШЕ ПРО ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Освіта.ua
09.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шевчук В. М,
Друзі- товариші!! Коли украінська освіта буде працювати для украінців, для держави, для наших підприємств. Нахрена нам ці єві , акредитаціі, сертифікаціі??? Навщо руйнують коледжі, середню спеціальну освіту через зно. Хай буде в школі... ЧИ НАС ЧУЄ ХТО В УРЯДІ ЧИ В ОФІСІ ПРЕЗидента???!!
Почуйте нас!!!
Для Шевчук В. М,: Шарова , як ідеолога руйнаціі — на відставку,,, ! Міністр-??!
Коментувати
Шевчук
ЄВІ виникло як завдання Заходу, щоб фахівців не перенавчати , не тратити на них гроші. Для нас - це перепона для дітей із села, з шкіл , де іноземноі не вчили , а спеціалісти з них були б добрі.Іноземна мусить бути в дитсадку, школі , а в внз лише спецтексти, терміни....
Камілла
Для Шевчук: в сенсі- не вчили??? Вони не засвоїли шкільну програму? Чи програми різні?? І хто їм заважає стати спеціалістами?? Магістратура- це вже високий ступінь, як можна вчитись в магістратурі без іноземної???
Ss
А як доктори наук не знаю іноземної??? І більшість таких викладачів, які не знають іноземну??? А на магістратуру потрібно - це жах!!!!
Шелест Petro
В 37% шкіл немає вчителів англійськоі мови???! Камілла ти чуєш??? Ми - студенти, при чому??
Коментувати