Розпочався прийом е-заяв для вступу в магістратуру

Вступників просять бути максимально уважними, не поспішати та уважно читати інструкції

Розпочався прийом е-заяв для вступу в магістратуру

5 серпня, розпочався прийом електронних заяв для вступу в магістратуру.

Вступники вільні у своєму виборі для здобуття ступеня магістра і можуть подавати заяви на спеціальності, для яких передбачено складання ЄВІ та/або ЄФВВ, до 5 заяв (на бюджет) у будь-який виш.

За словами директора Державного підприємства «Інфоресурс» Оксани Бєлік, вступникам до магістратури варто не поспішати і уважно ознайомитись з інструкцією подання електронних заяв.

«Ми просимо вступників бути максимально уважними, не поспішати, уважно читати інструкції щодо подання заяв та не панікувати. Якщо у статусі заяви з’являється позначка «Затримано», у жодному разі не потрібно відміняти її, а звернутись до закладу вищої освіти для уточнення - ймовірно, приймальна комісія має деякі питання щодо документів вступника. Особливо це стосується вступників на спеціальності «Право» та «Міжнародне право», де є пріоритетність заяв (вступ за широким конкурсом). У цьому випадку скасування змінює пріоритетність, яку вже не можна відновити», - зауважила Оксана Бєлік.

Цього року заяви на вступ у магістратуру на спеціальності, для яких передбачено складання ЄВІ та/або ЄФВВ, подаються тільки в електронній формі, крім таких випадків:

  • для вступу за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів у закладі вищої освіти та/або за квотою для іноземців;
  • для реалізації права на повторне безоплатне здобуття освіти за бюджетні кошти;
  • для реалізації права на першочергове зарахування;
  • за наявності розбіжностей у даних вступника в ЄДЕБО (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, стать, громадянство тощо) і у відповідному документі про здобуття ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти, на базі якого відбувається вступ;
  • у разі подання іноземного документа про освіту;
  • у разі подання заяви іноземцями та особами без громадянства;
  • у разі подання документа про здобуття ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) вищої освіти, на базі якого відбувається вступ, інформація про який відсутня в ЄДЕБО;
  • у разі подання заяви після завершення строків роботи електронних кабінетів;
  • у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії ЗВО.

Рекомендації до зарахування магістрів на бюджет будуть надані до 1 вересня, а саме зарахування пройде 11 вересня.

Офіційним повідомленням про надання рекомендацій до зарахування вважається оприлюднення відповідного рішення на стендах приймальних комісій ЗВО. Рішення також розміщується на сайті вишу.

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
05.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Оксана
Наш середній бал 9,01, а ми вказали без десятих, просто 9. Очевидно, це неправильно. Чому би не зробити віконечка для вставок тих цілих і десятих? Так не потрібно роз‘яснювати про кому і крапку. Скільки людей працює, а система недосконала. Та напишіть перелік предметів, щоб виставити бал, а вкінці нехай той калькулятор розрахує середній. Це ж не так важко зробити, щоб люди не сумнівалися і не відчувалися телепнями. Не думаю, що тільки ми такі...
Lina
Доброго ранку! Підкажіть, будь ласка, якщо подаєш декілька заяв в магістратуру, то вступні фахові іспити потрібно складати в усіх вишах, де реєструвалися чи тільки в тому, де плануєш вчитися?
Леся
Добрий день. Поясніть, будь-ласка, чому в електронному кабінеті немає пріоритетності при вступі на магістратуру на бюджет на спеціальність 053 психологія. Фаховий іспит буде здаватися у ВУЗІ . Так має бути, чи це помилка?
Микола
Доброго дня! Поясніть, будь ласка, як правильно діяти після подачі заявки в електронному кабінеті. Виші, які зареєстрували мої заявки, вимагають до 22 серпня та дня проведення вступного випробування, подати у їхні приймальні комісії копії оригіналів документів. Але ж такого етапу немає в інструкції про вступну кампанію на сайті МОН. І який тоді сенс в існуванні електронних кабінетів, якщо в період подачі електронних заяв, додатково потрібно ще очно відвідати виш з пакетом документів?! Не розумію!
Орест
Поясніть хтось. Ось я подав заяву в електронному кабінеті на спеціальність, написано: зареєстровано в закладі освіти. Тобто тепер я маю іти здавати вступний іспит, а вже коли поступлю , нести документи(фото 3х4, паспорт, ід, конверт і тд) ?
Микола
Для Орест: Мені в приймальних комісіях різних вишів кажуть, що потрібно принести копії документів заздалегідь до проведення вступного іспиту. Але не сприймайте мій коментар як пораду, бо я й сам поки що не знаю як правильно діяти.
Коментувати
Люба
Доброго дня,я випадково натиснула Скасовано вступником (без права подання нової заяви з такою ж пріоритетністю), як відновити чи потрібно спочатку подавати заяву?
Галина
Для Люба: якВи могли щось скасувати, якщо можливість подання заяв буде лише з 13-го?
Коментувати
Елена
а коли буде проведення фахового випробування будуть присилати повідомлення на пошту,чи як?
Микола
Для Елена: Інформація про час проведення вступного випробування має бути зазначена у Вашому електронному кабінеті. Потрібно натиснути на назву конкурсної пропозиції і там буде зазначена ця інформація.
Коментувати
Антон
В личном кабинете по бокам фото белые края... у всех так? Это дизайн у них такой или формат фотографии не подходит?
Катя
Доброго дня! При реєстрації в електронному кабінеті випадково вказала, що освітній рівень ( магістра) вже здобувався). Тепер не має приорітетності вступу. І тепер можна подати тільки на контрактну основу. Чи можна видалити кабінет? Заяви ще нікуди не подавала .
Валерія
Які категорії вступників мають для права на першочергове зарахування до магістратури.
Седрик
При подаче заявления выбивает: Виникла невідома помилка. Но, я подавал поле 6 часов вечера. Это из-за этого или нет. Что мне делать.
Ганна
Доброго дня! Что можно після скасування заяви іі відновити, або подати ще раз на ту ж саму спеціальність...
Ірина
Доброго дня. Чи можемо претендувати на магістратуру за пільгою "Член сім,ї загиблого? ЕВІ не здали...чи на додаткову?Дякую
Катя
Як вираховується конкурсний бал? Це потрібно робити самостійно чи він автоматично вираховується на сайті?
Галина
Для Катя: Ви точно в магістратуру вступаєте а не в коледж? Конкурсний бал вираховується автоматично
Катя
Для Галина: Дякую за відповідь! Якби все було чітко прописано та однаково у всіх університетах, запитань було б менше, особливо організаційних. А коментарі для того й створені, щоб перепитувати речі, у яких не впевнений.
Коментувати
vika
Чи прийме сайт сканкопію додатку до диплому бакалавра якщо університет його не прошив і остання сторінка порожня, на ній НЕ ПИШЕ "Пронумеровно, прошнуровано і скріплено печаткою аркуші" і немає печатки
Ну капець
Чому не відкривається вікно: пріоритетність?? Як виставити??? Боже, що робити?? Скільки сил і знову програма не працює?? Чи це лише в мене?
Влад
Для Ну капець: подайте заяву, потім з університету вам повинні прийти інструкція, або самі туди телефонуйте. Вы їх самі не зможете проставити
Ну капець
Для Влад: Дзвонили в університет, сказали нам, що вони пріоритетність виставити не можуть.... Можливо, ми щось не знаємо....Аааааааааа!!!!
Теж магістр
Якщо ви вступаєте НЕ на право та міжнародне право, то пріоритети виставляти не потрібно. Реєструєтесь, складаєте іспити, а потім, якщо пройшли на бюджет по декільком заявам, обираєте куди нести оригінали. Таке пояснення отримали в приймальній комісії одного з топових вузів. Їм самим роз‘яснення нещодавно надали.
Коментувати
Дмитро
Доброго дня,а якщо ЄВІ не склав,то можна подати заяву на контракт?Чи я вже не зможу поступити на магістратуру в цьому році?
Людмила
Для Дмитро: Здайте спеціальну сесію ЄВІ, яка відбудеться 19 вересня, але вона платна.
Коментувати
Лера
Для магістратури непередбачено виставлення пріоритетності під час подання заяви
Петро
Для Лера: подивіться уважно відео інструкції
Коментувати
Петро
Інструкцію читали уважно, вздовж і впоперек. Чому неможливо виставити пріоритет?
Марина
Для Петро: як я зрозуміла, в якому порядку подаєте заяви, в такому і виставляється пріоритетність.
Петро
Чомусь у нас все треба здогадатися, хоча в інструкції чітко вказано, що треба ставити. Де гарантія, що потім не вкажуть на двері зі словами "ви там галочки не поставили"
Влад
Для Петро: дзвоніть в університет. Вам повинні даты інструкціі
Коментувати