Osvita.ua Законодавство Профтехосвіта Щодо надання дозволу на формування замовлень документів про професійно-технічну освіту

Щодо надання дозволу на формування замовлень документів про професійно-технічну освіту

Лист МОН № 1/9-348 від 23.07.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-348 від 23 липня 2015 року

Департаменти (управління) освіти і науки
обласних, Київської міської державних адміністрацій

Державне підприємство «Інфоресурс»

Щодо надання дозволу на формування замовлень
документів про професійно-технічну освіту

У зв'язку із численними зверненнями навчальних закладів щодо виявлених у діючих ліцензіях на провадження діяльності з надання освітніх послуг у сфері професійно-технічної освіти помилок у назвах та кодах професій інформуємо.

Правильними вважати коди та назви професій згідно з Національним класифікатором України, Довідником кваліфікаційних характеристик з професій працівників та Державним стандартом професійно-технічної освіти з конкретної професії, що діють на момент формування замовлення на документи про професійно-технічну освіту.

Для забезпечення випускників професійно-технічних навчальних закладів документами про професійно-технічну освіту у 2015 році, як виняток, дозволити навчальним закладам формувати замовлення документів про професійно-технічну освіту, які здійснювали підготовку в межах ліцензії з інтегрованої професії за іншою інтеграцією професій чи окремо ліцензованою професією за умови погодження із Департаментами (управліннями) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Навчальні заклади, у яких термін дії ліцензії закінчився та у яких надалі не передбачено здійснення такої підготовки за цими професіями, також можуть формувати замовлення на виготовлення документів про професійно-технічну освіту з цих професій.

Заступник Міністра       П. Б. Полянський

Освіта.ua
23.07.2015

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
У Києві відкрились міжнародні освітні виставки 16-18 листопада відбудуться міжнародні виставки «Освіта та кар’єра» та «Освіта за кордоном»
Випускникам педвишів виплатять адресну допомогу 754 випускники педагогічних навчальних закладів отримають допомогу у розмірі 7 720 грн
Студентські стипендії підвищать на 18% Передбачається, що новий розмір стипендій буде виплачуватись з 1 листопада
Конкурс директоратів МОН: свої обрали своїх У Міносвіти підбили підсумки конкурсу на зайняття посад керівників директоратів відомства
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ДП"СЦПК"
Де знайти реквізити на оплату ліцензії на освітні послуги?
ДП"СЦПК"
Де знайти реквізити для оплати за отримання ліцензії на освітні послуги

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!