Osvita.ua Законодавство Позашкільна освіта Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2013"

Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2013"

Лист МОНмолодьспорт № 1/9-879 від 03.12.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№ 1/9-879 від 03 грудня 2012 року

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності
педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів
"Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2013"

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.09.2011 № 1053 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" та з метою якісного проведення регіональних етапів надсилаємо інструктивно-інформаційні матеріали щодо проведення конкурсу у номінації "Керівник гуртка - 2013".

Просимо довести до відома керівників позашкільних навчальних закладів.

Додаток: на 3-х арк.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

Додаток до листа
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
від 03.12.12 № 1/9-879

Інструктивно-інформаційні матеріали
щодо проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2013"

Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2013" (далі - Конкурс) проводиться у відповідності з Положенням про Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості", затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 09 червня 2005 р. № 350, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 червня 2005 р. за № 697/10959, та наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка-2013" від 19 жовтня 2012 р. № 1123.

У Конкурсі беруть участь керівники гуртків туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, фізкультурно-спортивного напрямів позашкільної освіти та керівники дослідницько-експериментальних гуртків з зазначених вище напрямів.

При визначенні переможців відповідних етапів Конкурсу можуть бути використані такі критерії:

Культура оформлення матеріалів (відповідність Положенню про конкурс).

Актуальність досвіду роботи. Інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу. Системність роботи керівника гуртка. Практична значущість та впровадження досвіду.

Наявність науково-, навчально-методичних розробок. Участь у фахових конкурсах, семінарах, конференціях, форумах, змаганнях, фестивалях, інше (вказати).

Участь вихованців та їх результати у конкурсах, акціях, змаганнях, зльотах, олімпіадах, проектах і освітніх програмах  місцевих, регіональних, Всеукраїнського рівнів (грамоти).

Розробка занять: відповідність навчальній програмі; відповідність  завдань визначеній меті заняття; реалізація мети і завдань під час заняття; чіткість та логічність плану заняття; мотивація діяльності вихованців; зв'язок із життям, системність, доступність матеріалу заняття; використання наочності, ТЗН, IT - технологій, дидактичних матеріалів; врахування вікових особливостей та застосування диференційованого підходу до вихованців; доцільність вибору методів, прийомів, організаційних форм роботи на занятті; підсумок заняття.

Розробка масового заходу: організація заходу; зміст: актуальність теми, зв’язок із життям вихованців, закладу, громади; методика: оптимальність обраної форми проведення, врахування вікових особливостей учнів, цілісність елементів заходу, логічність їх побудови; результативність заходу: розвиток творчих та інтелектуальних здібностей, зростання спортивного рівня, розширення світогляду, виховний вплив на особистість.

На заочний тур 3-го етапу Конкурсу область представляє по одному переможцю за профілями: краєзнавчий, спортивно-туристський, військово-патріотичний, спортивний, дослідницько-експериментальний. Переможці 2-го етапу подають такі документи:

1. Заявка на участь за підписом начальника обласного управління освіти і науки.

2. Фотографії: портрет та дві жанрові фотографії (із заняття чи масового заходу) в електронному вигляді.

3. Характеристика професійної педагогічної діяльності учасника конкурсу.

4. Анотація власного досвіду роботи у паперовому та електронному вигляді (до 10-ти друкованих сторінок, містить: тему досвіду; обґрунтування актуальності досвіду, його практичну значущість для підвищення якості і результативності навчально-виховного процесу; систему педагогічних дій: організація, зміст, форми, прийоми, методи навчання, виховання); участь у семінарах, конференціях, змаганнях, освітніх проектах і програмах; впровадження досвіду на місцевому, регіональному, Всеукраїнському рівнях).

5. Додатки (матеріали щодо результативності роботи гуртка, відгуки про роботу, публікації у засобах масової інформації тощо), подаються у паперовому вигляді.

6. Розробки двох занять та одного масового заходу з повним дидактичним забезпеченням у паперовому та електронному вигляді.

7. Список друкованих праць та ксерокопії статей (до 5-ти) та публікацій в мережі Інтернет, за наявності.

8. Навчальна програма, за якою працює гурток (у разі використання типової програми, вказати назву).

Матеріали пунктів 3-7 подаються в електронному вигляді єдиним файлом у текстовому редакторі Word.

Конкурсні матеріали подаються до 15 березня 2013 року за адресою: 03035, Київ, вул. Урицького, 36, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, відділ змісту позашкільної освіти.

Заочний тур 3-го етапу буде проходити протягом квітня - травня 2013 року. Термін та умови проведення другого (очного) етапу 3-го туру буде повідомлено додатково.

Освіта.ua
03.12.2012

Популярні новини
Український інститут розвитку освіти замінить старий ІМЗО Новостворений інститут має стати новою агенцією для реалізації шкільної освітньої реформи
Випускники шкіл не володіють мовною вправністю, - експерти Тест ЗНО з української мови демонструє низький рівень мовної вправності випускників
Випускники з 2021 року складатимуть 4 тести ЗНО Українська мова та математика будуть обов'язковими для всіх учасників підсумкової атестації
Невакциновані діти не зможуть відвідувати школи і садки МОЗ та МОН закликали батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні щеплення
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!