Про затвердження складу Комісії з питань Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, та забезпечення її роботи

Наказ МОН № 1406 від 07.11.2019 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

(Увага! До наказу внесено зміни. Див. наказ МОН № 820 від 16.09.2022)

№ 1406 від 07 листопада 2019 року

Про затвердження складу Комісії з питань
Державного реєстру наукових установ,
яким надається підтримка держави,
та забезпечення її роботи

На виконання підпункту 1 пункту 4 Положення про Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2001 р. № 380, та у зв'язку із кадровими змінами в центральних органах виконавчої влади НАКАЗУЮ:

1. Утворити при Міністерстві освіти і науки Комісію з питань Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави (далі - Комісія), у складі згідно з додатком.

2. Організаційно-методичне забезпечення діяльності Комісії та ведення Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, покласти на директорат науки (Чеберкус Д. В.).

3.  Інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення формування Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, покласти на Державну наукову установу «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (Камишин В. В.).

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 14.11.2014 № 1326 «Про Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави».

5. Департаменту забезпечення документообігу, контролю та інформаційних технологій (Єрко І. А.) зробити відмітку у справах архіву.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Полюховича Ю.

Міністр                                            Ганна Новосад

Освіта.ua
07.11.2019

Популярні новини
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Лісовий і Бабак синхронно визнали себе ненауковцями Міністр освіти і науки та голова освітнього комітету ВР очікувано відмовилися від «наукових ступенів»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів