Деякі питання організації роботи працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки на період воєнного стану

Постанова КМУ № 481 від 26.04.2022 року

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

№ 481 від 26 квітня 2022 року

Деякі питання організації роботи
працівників суб’єктів господарювання
державного сектору економіки на
період воєнного стану

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 573 від 13.05.2022}

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що на період воєнного стану для працівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки (далі - суб’єкт господарювання) за рішенням виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання може запроваджуватися дистанційна робота за наявності організаційної і технічної можливості для виконання їх обов’язків.

Для членів виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання, які перебувають на території України, за рішенням суб’єкта управління об’єктами державної власності, загальних зборів акціонерів (учасників) господарських товариств, у статутному капіталі яких 50 відсотків акцій (часток) належать державі, а також наглядових рад суб’єктів господарювання може запроваджуватися дистанційна робота за наявності можливості забезпечення належної (безперервної) роботи відповідного суб’єкта господарювання.

2. Робота працівників, членів виконавчого органу та керівників суб’єктів господарювання за межами України допускається лише у разі службового відрядження, оформленого в установленому порядку.

Для членів виконавчого органу та керівника суб’єкта господарювання, функції з управління яким або корпоративними правами держави якого здійснює Кабінет Міністрів України, таке відрядження погоджується Прем’єр-міністром України або Першим віце-прем’єр-міністром України, для інших членів виконавчих органів та керівників суб’єктів господарювання - суб’єктом управління об’єктами державної власності або іншими органами управління суб’єкта господарювання відповідно до їх установчих документів.

{Абзац другий пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 573 від 13.05.2022}

3. У разі перебування працівників суб’єкта господарювання в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення, зазначеного в абзаці першому пункту 1 цієї постанови, або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону.

У разі перебування членів виконавчого органу або керівника суб’єкта господарювання в робочий час поза межами робочого місця в Україні, без рішення, зазначеного в абзаці другому пункту 1 цієї постанови, або перебування в робочий час за кордоном, за винятком перебування у відрядженні, оформленому в установленому порядку, до них може бути застосоване дисциплінарне стягнення відповідно до закону чи припинено їх повноваження в установленому порядку.

4. Керівникам суб’єктів управління об’єктами державної власності, наглядовим радам суб’єктів господарювання забезпечити виконання цієї постанови.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзацу першого пункту 3, який набирає чинності з 3 травня 2022 року.

Прем'єр-міністр України                             Д. Шмигаль

Освіта.ua
26.04.2022

Популярні новини
Ухвалення моделі НМТ: варіанти і виклики Історія з переліком вступних іспитів, яким вирішили опікуватися депутати, продовжується
Фракція ЄС заблокувала рішення щодо моделі НМТ, – Бабак Проти презентованої моделі НМТ виступила фракція Європейської солідарності
Реєстрацію на сертифікацію вчителів припинено дочасно Учителі сформували 1500 карток-заяв, вичерпавши загальнодержавну квоту на проходження сертифікації
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів