Щодо відпусток педагогів у центрах надання соцпослуг

Лист МОН № 4/641-21 від 14.07.21 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 4/641-21 від 14 липня 2021 року

Щодо відпусток педагогів
у центрах надання соцпослуг

На <…> запит <…> інформуємо, що згідно з Типовим положенням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 177, Центр надання соціальних послуг (далі – Центр) є комплексним закладом соціального захисту населення.

Основними завданнями Центру є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення, та надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Пунктом 8 зазначеного Типового положення не передбачено надання освітніх послуг структурними підрозділами (відділеннями) Центру.

З огляду на зазначене посада завідувача відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Центру не може належати до Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 р. № 963.

Генеральний директор                              А. Осмоловський

Освіта.ua
14.07.2021

Популярні новини
НМТ збереже довіру до вступної кампанії, – МОН Проведення НМТ дозволить зберегти довіру суспільства до проведення вступної кампанії
Випускників шкіл звільнять від ДПА Випускників, які завершують здобуття повної середньої освіти, звільнять від ДПА
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Якими будуть тести НМТ у 2023 році Вступна кампанія буде проведена за результатами національного мультитесту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів