Про підсумки XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Наказ МОН № 381 від 18.04.2018 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 381 від 18 квітня 2018 року

Про підсумки XVIII Міжнародного
конкурсу з української мови
імені Петра Яцика

Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 р. № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 p. за № 643/15334, нa підставі рішення журі 4-го (підсумкового) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі - Конкурс) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити списки переможців Конкурсу, що додаються.

2. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади:

2.1. Довести до відома керівників закладів освіти результати Конкурсу.

2.2. Проаналізувати результати Конкурсу й відзначити працівників закладів освіти, які провели значну роботу з підготовки переможців Конкурсу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П. К.

Міністр                     Л. М. Гриневич

Освіта.ua
18.04.2018

Популярні новини
У МОН надали рекомендації з виховання учнів МОН надало педагогам рекомендації щодо організації виховного процесу в новому навчальному році
У МОН розкритикували «соціологію» освітнього омбудсмена У МОН стверджують, що опитування батьків стосовно форми навчання не є репрезентативними
Більшість батьків обирає дистанційну освіту, – освітній омбудсмен Понад 60 % українських батьків обирають для своєї дитини дистанційну форму навчання з 1 вересня
Завершується підтвердження участі в додатковій сесії НМТ Бажання взяти участь в додатковій сесії мультитесту підтвердили майже 24.5 тисячі осіб
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
lola
Де можна дізнатися результат Яцика? Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків.
Н
Доброго дня. Де можна дізнатися результат Яцика? . . . Чому не видно так, як на "кенгуру"?
Наталя
Наталя Доброї ночі! Чому не можна дізнатись про результати XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 2018 інших учасників, що не отримали призових місць? Невимовно цікаво, скільки набрали балів інші учасники? Хочеться побачити всі результати!!! Адже інші діти не менш старанно готувались до конкурсу. В цей відбірковий тур потрапили одні з найкращих, тому це було б справедливо. Дякую.
Людмила Зубаль
Добрий ранок! Чому немає всіх результатів? Де прозорість? Дуже хочеться побачити завдання та з яким завданням дитина не впоралась?
Демченко Віктор
Де можна дізнатись про результати XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 2018 інших учасників, які не отримали призових місць, цікаво скільки набрали балів, з якими завданнями не впорались?
саша
Доброго вечора! Де можна дізнатись про результати XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 2018 інших учасників, які не отримали призових місць, цікаво скільки набрали балів, з якими завданнями не впорались?
Ницык Виолетта
Уважаемые министры минестерства образования Украины. Прошу вашего разъяснения: КУДА ДЕЛАСЬ ИЗ СПИСКОВ ПОБЕДИТЕЛЕЙ НИЦЫК МАРИЯ МИХАЙЛОВНА ученица 4 класса Харьковской специализированой школы № 11???!!! В районо и в школу поступала информация, что она является ПОБЕДИТЕЛЬНИЦЕЙ, а значит заняла первое место. Где ее фамилия?