Osvita.ua Законодавство Інше Про підсумки XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Про підсумки XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Наказ МОН № 381 від 18.04.2018 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 381 від 18 квітня 2018 року

Про підсумки XVIII Міжнародного
конкурсу з української мови
імені Петра Яцика

Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 р. № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 p. за № 643/15334, нa підставі рішення журі 4-го (підсумкового) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (далі - Конкурс) НАКАЗУЮ:

1. Затвердити списки переможців Конкурсу, що додаються.

2. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади:

2.1. Довести до відома керівників закладів освіти результати Конкурсу.

2.2. Проаналізувати результати Конкурсу й відзначити працівників закладів освіти, які провели значну роботу з підготовки переможців Конкурсу.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П. К.

Міністр                     Л. М. Гриневич

Освіта.ua
18.04.2018

Популярні новини
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
Зарплати освітян будуть підвищені на 8%, - Маркарова За словами міністра фінансів, для підвищення зарплат необхідно досягати ефективності
Профспілка заявляє про можливе закриття малих шкіл Профспілка виступає проти скасування державного субсидіювання малокомплектних шкіл
Затверджено стандарт шкільної освіти наукового спрямування Стандарт визначає зміст освіти наукового спрямування, що здобувається учнями у школі
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
lola
Де можна дізнатися результат Яцика? Ваш коментар занадто короткий. Текст має бути не менш ніж 100 знаків.
Н
Доброго дня. Де можна дізнатися результат Яцика? . . . Чому не видно так, як на "кенгуру"?
Наталя
Наталя Доброї ночі! Чому не можна дізнатись про результати XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 2018 інших учасників, що не отримали призових місць? Невимовно цікаво, скільки набрали балів інші учасники? Хочеться побачити всі результати!!! Адже інші діти не менш старанно готувались до конкурсу. В цей відбірковий тур потрапили одні з найкращих, тому це було б справедливо. Дякую.
Людмила Зубаль
Добрий ранок! Чому немає всіх результатів? Де прозорість? Дуже хочеться побачити завдання та з яким завданням дитина не впоралась?
Демченко Віктор
Де можна дізнатись про результати XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 2018 інших учасників, які не отримали призових місць, цікаво скільки набрали балів, з якими завданнями не впорались?
саша
Доброго вечора! Де можна дізнатись про результати XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - 2018 інших учасників, які не отримали призових місць, цікаво скільки набрали балів, з якими завданнями не впорались?
Ницык Виолетта
Уважаемые министры минестерства образования Украины. Прошу вашего разъяснения: КУДА ДЕЛАСЬ ИЗ СПИСКОВ ПОБЕДИТЕЛЕЙ НИЦЫК МАРИЯ МИХАЙЛОВНА ученица 4 класса Харьковской специализированой школы № 11???!!! В районо и в школу поступала информация, что она является ПОБЕДИТЕЛЬНИЦЕЙ, а значит заняла первое место. Где ее фамилия?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!