Osvita.ua Законодавство Інше Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики»

Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики»

Наказ МОН № 588-к від 12.10.2017 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 588-к від 12 жовтня 2017 року

Про оголошення конкурсу на заміщення
посади керівника Державної наукової установи
«Інститут освітньої аналітики»

Відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики».

2. Департаменту кадрового забезпечення (Фурлет Н. Я.):

1) Опублікувати оголошення про проведення конкурсу в газеті «Освіта України» та організувати прийом і розгляд документів від претендентів на їх відповідність вимогам, передбаченим Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», та внести кандидатури претендентів до Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики».

2) Забезпечити розміщення оголошення щодо проведення конкурсу на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua).

3) Забезпечити належний контроль за організацією проведення виборів керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» згідно з вимогами статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

3. Адміністрації Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» розмістити цей наказ і оголошення про конкурс на офіційному веб-сайті www.iea.gov.ua та організувати проведення виборів керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» згідно з вимогами статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

4. Вибори керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» провести 11 січня 2018 року.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Державний секретар           Павло Полянський

Освіта.ua
25.10.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Гриневич обіцяє вчителям педагогічну свободу Новий закон має кілька основних ідей, серед яких педагогічна свобода і фінансова автономія
МОН заявляє, що кадрові конкурси проводить чесно У відомства немає пріоритетів для своїх працівників, які беруть участь у кадрових конкурсах
МОН оголосило про конкурс на посади експертів з реформ Передбачається, що до реалізації освітньої реформи буде залучений 51 експерт
ЗНО з іноземних мов. Демонстраційні тести 2018 року Демонстраційні варіанти тестів аналогічні тим, які будуть запропоновані на зовнішньому оцінюванні
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!