Osvita.ua Законодавство Інше Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики»

Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики»

Наказ МОН № 588-к від 12.10.2017 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 588-к від 12 жовтня 2017 року

Про оголошення конкурсу на заміщення
посади керівника Державної наукової установи
«Інститут освітньої аналітики»

Відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики».

2. Департаменту кадрового забезпечення (Фурлет Н. Я.):

1) Опублікувати оголошення про проведення конкурсу в газеті «Освіта України» та організувати прийом і розгляд документів від претендентів на їх відповідність вимогам, передбаченим Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», та внести кандидатури претендентів до Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики».

2) Забезпечити розміщення оголошення щодо проведення конкурсу на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua).

3) Забезпечити належний контроль за організацією проведення виборів керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» згідно з вимогами статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

3. Адміністрації Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» розмістити цей наказ і оголошення про конкурс на офіційному веб-сайті www.iea.gov.ua та організувати проведення виборів керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» згідно з вимогами статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

4. Вибори керівника Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики» провести 11 січня 2018 року.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Державний секретар           Павло Полянський

Освіта.ua
25.10.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
Моніторинг знань учнів 4-х класів проведуть у квітні-травні Одним із завдань дослідження є фіксація результатів, а також їх відслідковування у майбутньому
Вступ 2018: оприлюднені спеціальності українських вишів На сайті «Вступ.ОСВІТА.UA» розміщено інформацію про програми навчання всіх вишів України
МОН: зарплату вчителям підняли, іншим - у вересні Міністерством освіти надана відповідь щодо підвищення заробітних плат педпрацівникам
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!