Osvita.ua Законодавство Інше Про реалізацію гранту Світового банку «Проект зміцнення науково обґрунтованої розробки державної політики на основі освітньої статистики та аналітики»

Про реалізацію гранту Світового банку «Проект зміцнення науково обґрунтованої розробки державної політики на основі освітньої статистики та аналітики»

Наказ МОН № 405 від 17.03.17 року

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 405 від 17 березня 2017 року

Про реалізацію гранту Світового банку
«Проект зміцнення науково обґрунтованої
розробки державної політики на основі
освітньої статистики та аналітики»

Керуючись положеннями Рамкової угоди щодо грантів технічної допомоги між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 14 січня 1998 року, відповідно до Листа-угоди від 24 січня 2017 року стосовно Гранту № TF0A4096 «Проект Зміцнення науково обґрунтованої розробки державної політики на основі освітньої статистики та аналітики» та Договору про надання повноважень на впровадження Гранту Цільового фонду багатьох донорів з розбудови статистичної спроможності № TF0A4096 «Проект зміцнення науково обґрунтованої розробки державної політики на основі освітньої статистики та аналітики» (далі - Проект) між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики» Міністерства освіти і науки України від 24 січня 2017 року НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів з реалізації Проекту, що додається.

2. Призначити відповідальною за реалізацію Проекту державну наукову установу «Інститут освітньої аналітики» (Лондар С. Л.).

3. Призначити першого заступника міністра Ковтунця В. B. Координатором Проекту, який уповноважений забезпечувати нагляд за реалізацією, підготовку та подання результатів поточного та/або заключного моніторингу Проекту до Мінекономрозвитку.

4. Державній науковій установі «Інститут освітньої аналітики» (Лондар С. Л.) забезпечити своєчасне виконання Плану заходів з реалізації Проекту та кожного півріччя до 10 числа наступного місяця подавати до управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції (Новосад Г. І.) звіт про його виконання.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр       Л. М. Гриневич

Освіта.ua
17.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
ЗНО з української мови і літератури: напередодні тестування У четвер, 24 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року
Онлайн розрахунок тестового бала ЗНО з математики Учасники ЗНО з математики без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал
Опубліковані відповіді на тест ЗНО з математики Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики будуть оголошені 15 червня
Тести ЗНО онлайн з української мови з коментарями Освіта.ua пропонує учням, які готуються до ЗНО, сервіс, що містить завдання тестів з поясненнями фахівців
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!