Про оголошення конкурсу на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»

Наказ МОН № 440-к від 14.09.2016 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 440-к від 14 вересня 2016 року

Про оголошення конкурсу на заміщення
посади керівника Державної наукової
установи «Інститут модернізації змісту освіти»

Відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

2. Департаменту кадрового забезпечення (Фурлет Н. Я.):

1) Опублікувати оголошення про проведення конкурсу в газеті «Освіта України» та організувати прийом і розгляд документів від претендентів на їх відповідність вимогам, передбаченим Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», та внести кандидатури претендентів до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

2) Забезпечити розміщення оголошення щодо проведення конкурсу на заміщення посади керівника Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»  на офіційному веб-сайті Міністерства (www.mon.gov.ua).

3) Забезпечити  належний контроль за організацією проведення виборів керівника Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» згідно з вимогами статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

3. Адміністрації Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розмістити цей наказу і оголошення про конкурс на офіційному веб-сайті www.imzo.gov.ua та організувати проведення виборів керівника Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» згідно з вимогами статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

4. Вибори керівника Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» провести 9 грудня 2016 року.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр                          Л. М. Гриневич

Освіта.ua
14.09.2016

Популярні новини
НМТ та повітряна тривога: пам’ятка учасника Як вплине оголошення тривоги на проведення тесту та якими мають бути дії учасника НМТ?
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
НМТ 2023: алгоритм роботи з мультитестом в аудиторії Як працювати з онлайновим сервісом тестування під час проходження національного мультитесту
Для учасників НМТ створили відеоінструкцію Відеоінструкція допоможе ознайомитися з інтерфейсом онлайнової тестової платформи
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів